Dużo wyjazdów

Przed nami kolejna, XVII kolejka rozgrywek seniorskich. Pierwsza drużyna po wygranych spotkaniach ze Stolemem i Barcą ma chrapkę na trzecie kolejne zwycięstwo, lecz nie będzie to łatwa przeprawa.
OKS Janowo zajmuje trzecią pozycję w tabeli A klasy i liczy się w walce o awans do V ligi, do tej pory rumianie zebrali 36 punktów, przy tym zdobyli 60 bramek, a stracili 27.
W tym sezonie nasi przeciwnicy nie uznają remisów, w meczach u siebie sześć razy zdobyli pełną pulę. Drużyny goszczące w Rumii dwa razy zdołały wygrać (Start Mrzezino i Dragon Bojano).
W pierwszym meczu, jesienią przegraliśmy 1:2. Jedyną bramkę zdobył wtedy Szymon Domachowski.
Czekamy na dobre wieści z Janowa!

Rezerwy zagrają w Leśniewie. Drużyna Ajaxu z 26 punktami plasuje się na 8 pozycji, w pierwszym meczu jesienią wygraliśmy 4:1 po bramkach Mateusza Świgońskiego, Igora Mendyki oraz Wojciecha Kozłowskiego.
Po ostatniej wpadce z AP Cassubian, druga drużyna na pewno będzie chciała się dobrze zaprezentować.

W rozgrywkach młodzieżowych do gry wracają juniorzy. Po przerwie w rozgrywkach zespół U17 zagra na wyjeździe z FC Gowidlino.
Trampkarze podejmą w Gdyni Wikęd Luzino i zagrają w Rumii z Orkanem.
Młodzicy starsi pauzują, a najmłodsza ligowa drużyna zagra derbowy pojedynek z Bałtykiem Gdynia.

Roczniki 2014 i 2016 rozegrają w sobotę turnieje PZPN. Orlicy zagrają w Kamienicy Królewskiej, natomiast Żaki wystąpią w Gdańsku na obiekcie Jaguara.