Potrzebne punkty!

W rozgrywkach seniorskich swój mecz zagra tylko pierwsza drużyna, rezerwy pauzują ponieważ z rozgrywek w przerwie zimowej wycofał się Lider Dębogórze.

W sobotnie popołudnie nasi zawodnicy wybiegną na stadion w Sopocie, spotkamy się tam z Ogniwem. Nasi przeciwnicy zajmują czwartą lokatę w tabeli A klasy, do tej pory zebrali 42 punkty, zdobyli 56 bramek i stracili 24 gole.
W rundzie wiosennej sopocianie radzą sobie bardzo dobrze, w sześciu rozegranych spotkaniach zgromadzili 15 punktów, przegranej doznali dopiero w miniony weekend w Gniewinie gdzie pokonał ich Stolem II 3:2.
W jesiennym meczu w Gdyni zremisowaliśmy 2:2 po golach Oliviera Pleskacza i Borysa Kuźmina. Nie ma co ukrywać że z niecierpliwością czekamy na punkty w A klasie, są nam one potrzebne jak powietrze – ostatnią zdobycz zanotowaliśmy w meczu z Barcą Bolszewo 6 kwietnia.
Liczymy na dobry występ naszych zawodników i punkty przywiezione do Gdyni!

Nasi juniorzy zagrają w niedzielę Chłapowie, trampkarze spotkają się przy Olimpijskiej z Lwem Lębork i Bałtykiem Gdynia.
Młodzicy starsi również w Gdyni zmierza się z Jaguarem III.

W rozgrywkach turniejowych wystąpią zawodnicy z roczników 2013 i 2015. Starsza ekipa zagra w sobotę na Dąbrowej, młodsza drużyna zagra w niedzielę na obiektach Gedanii.