Bracia dali zwycięstwo, seniorzy bez bramki

R-Gol A klasa gr.1
Wikęd II Luzino – AP KP Gdynia 2:0 (0:0).

R-gol B klasa gr.2
AP Cassubian – AP KP II Gdynia 4:0 (1:0).

W Luzinie długo był remis, bardzo dobrze w naszej bramce spisywał się Damian Labuda i do 84 minuty było bezbramkowo, jednak końcówka meczu należała do gospodarzy i to oni zgarnęli trzy punkty.

Drużyna AP Cassubian była zdecydowanie lepsza od naszych rezerw. Pretendent do awansu do A klasy strzelił nam pierwszą bramkę w 42 minucie i w drugiej połowie zdecydowanie pokazał komu należy się wygrana.

MŁODZIEŻOWE PODSUMOWANIE WEEKENDU

Junior B1 gr.1
AP KP Gdynia – Barca Bolszewo 11:0 (4:0).
Jakub Czop x3, Szymon Chelman x2, Szymon Kołeczek, Oskar Zdrojowy, Filip Tłoczko, Franciszek Gronek, Viktor Tsymbala, samobójcza.

Trampkarz C1 gr.1
AP KP Gdynia – Iskra Szemud 8:0 (5:0).
Maciej Krzemiński x3, Jan Gajewski x2, Filip Bebko, Dawid Stachurski, Piotr Kowlaczyk.

Trampkarz C2 gr.1
AP KP Gdynia – KS Władysławowo 5:6 (1:2).
Filip Kohnke x4, Piotr Lesner.

Młodzik D1 gr.1
AP KP Gdynia – Arka II Gdynia SI 2:10 (2:3).
Wiktor Tuzimek, Bartosz Huba.

Młodzik D2 gr.2
AP KP Gdynia – Błękitni Wejherowo 2:0 (2:0).
Franciszek Grabowski, Tadeusz Grabowski.

Juniorzy i trampkarze starsi zgodnie z planem pokonali swoich rywali, prezentując przy tym miłą dla oka ofensywną grę.
Rocznik 2011 gonił wynik jednak KS Władysławowo wygrał w Gdyni, proste błędy muszą zostać poprawione! Cieszy jednak usposobienie do gry naszej drużyny która piłkarsko wygląda coraz lepiej.
Młodzicy starsi mimo że wygrywali 2:0, a pierwsza połowa na tle lepiej zorganizowanego rywala nie wyglądała źle przegrali bardzo wysoko. Druga część spotkania w wykonaniu naszych zawodników była bardzo słaba.
Bracia Grabowscy którzy zdobyli po bramce w meczu z Błękitnymi zapewnili wygraną rocznikowi 2014 który radzi sobie w premierowym sezonie ligowym coraz lepiej.