Badania lek.

Centralny Ośrodek Medycyny Sportowej (COMS)

Filia w Gdyni
ul. Olimpijska 5/9, Gdynia 81-538

rejestracja.gdynia@coms.pl

Rejestracja pacjentów:
tel./ fax (58) 765 07 96

Rejestracja dla kadry narodowej:

tel. 697 072667

Godziny otwarcia:
Poniedziałek 10:30 - 18:00
Wtorek 10:30 - 18:00
Środa 10:30 - 18:00
Czwartek 10:30 - 18:00
Piątek 08:00 -15:30

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ROCZNIK 2002

  1. Bień Jakub badanie do 05-10-2016
  2. Blok Aleksander badanie do 25-09-2016
  3. Breliński Dawid badanie do 15-08-2016
  4. Budziński Dawid badanie do 03-08-2016
  5. Czerkies Igor badanie do 17-08-2016
  6. Dąbrowski Michał badanie do 03-09-2016
  7. Gowiński Cezary badanie do 04-10-2016
  8. Jabłoński Jakub badanie do 06-10-2016
  9. Kmiecik Radosław badanie do 09-09-2016
  10. Małyszczycki Bartłomiej badanie do 03-10-2016
  11. Mikołajewski Jakub badanie do 01-09-2016
  12. Mirowski Mateusz badanie do 21-09-2016
  13. Nowak Maciej badanie do 10-08-2016
  14. Otto Maciej badanie do 21-09-2016
  15. Parnawski Michał badanie do 21-10-2016
  16. Suprunowicz Robert badanie do 27-10-2016
  17. Szablewski Kacper badanie do 03-09-2016
  18. Theus Łukasz badanie do 18-09-2016
  19. Wawrzyniak Tymon badanie do 03-11-2016
  20. Wojtkiewicz Jacek badanie do 29-08-2016
  21. Woźniak Mikołaj badanie do 30-09-2016

ROCZNIK 2003 Gdynia

  1. Dąbkowski Jakub badanie do 09-12-2016
  2. Deoziński Adrian badanie do 01-03-2017
  3. Dziurgot Kacper badanie do 11-02-2017
  4. Formella Kamil badanie do 16-03-2017
  5. Gapiński Jakub badanie do 26-02-2017
  6. Gronczewski Dawid badanie do 04-10-2016
  7. Jankowiak Łukasz badanie do 25-04-2017
  8. Janowitz Maciej badanie do 09-03-2017
  9. Jarmolik Jakub badanie do 26-02-2017
  10. Kobrzyński Dorian badanie do 01-12-2016
  11. Kubanek Dawid badanie do 10-11-2016
  12. Kwiatkowski Szymon badanie do 01-09-2016
  13. Lesner Kacper badanie do 18-02-2017
  14. Lesner Maksymilian badanie do 18-02-2017
  15. Majewski Jakub badanie do 04-02-2017
  16. Radzikowski Kamil badanie do 26-01-2017
  17. Staniszewski Jakub badanie do 27-01-2017
  18. Winnicki Adam badania do 01-12-2016
  19. Wiśniewski Konrad badanie do 25-03-2017
  20. Wolszon Jakub badanie do 29-05-2017
  21. Wręczycki Damian badanie do 01-03-2017

ROCZNIK 2003 Gdańsk

  1. Bezek Dominik badanie do 05-04-2017
  2. Biadała Szymon badanie do 16-02-2017
  3. Fydrych Mateusz badanie do 23-12-2016
  4. Galicki Dawid badanie do 30-03-2017
  5. Galicki Robert badanie do 30-03-2017
  6. Gałęza Daniel badanie do 09-11-2016
  7. Gawrisz Artur badanie do 28-02-2017
  8. Gozdór Maciej badanie do 27-04-2017
  9. Gozdór Marcel badanie do 27-04-2017
  10. Kłosiński Igor badanie do 23-03-2017
  11. Konon Grzegorz badanie do 04-11-2016
  12. Kościński Szymon badanie do 03-12-2016
  13. Lendzion Oliwer badanie do 20-04-2017
  14. Mechowski Filip badanie do 15-10-2016
  15. Nagel Nikodem badanie do 04-11-2016
  16. Nasierowski Oskar badanie do 12-04-2017
  17. Plucha Adam badanie do 24-02-2017
  18. Rompczyk Adrian badanie do 26-08-2016
  19. Stankiewicz Szymon badanie do 07-04-2017
  20. Żóralski Jakub badanie do 20-03-2017

ROCZNIK 2005

  1. Andrychowicz Łukasz badanie do 21-03-2017
  2. Benkowski Jakub badania do 11-02-2017
  3. Boroński Robert badanie do 01-05-2017
  4. Brucki Krystian badanie do 28-04-2017
  5. Chojnacki Sebastian badanie do 12-10-2016
  6. Domański Mateusz badanie do 03-07-2017
  7. Drob Kacper badanie do 31-01-2017
  8. Fajer Nicholas badanie do 25-04-2017
  9. Grządziel Filip badanie do 12-06-2017
  10. Gozdór Marcel badanie do 28-04-2017
  11. Holk Dawid badanie do 14-03-2017
  12. Irczuk Paweł badanie do 07-06-2017
  13. Kasprowicz Oskar badanie do 14-06-2017
  14. Koriat Piotr badanie do 11-01-2017
  15. Kozikowski Konrad badanie do 02-10-2016
  16. Koy Adrian badanie do 03-04-2017
  17. Laskowski Jakub badanie do 15-05-2017
  18. Licau Dominik badanie do 24-11-2016
  19. Machaliński Michał badanie do 01-05-2017
  20. Magierski Jan badanie do 21-02-2017
  21. Makowski Michał badanie do 15-12-2016
  22. Miszk Patryk badanie do 22-02-2017
  23. Nowak Paskal badanie do 13-03-2017
  24. Ostrowski Kamil badanie do 27-01-2017
  25. Ozdowski Sebastian badanie do 17-04-2017
  26. Pączek Krzysztof badanie do 29-05-2017
  27. Pleskacz Olivier badanie do 26-03-2017
  28. Roman Karol badanie do 04-04-2017
  29. Rutkowski Mateusz badanie do 25-01-2017
  30. Sikora Wiktor badanie do 08-12-2016
  31. Sobociński Jan badanie do 10-03-2017
  32. Stagon Robert badanie do 29-03-2017
  33. Stefański Damian badanie do 18-04-2017
  34. Szulc Marcin badanie do 05-06-2017
  35. Urbanowski Kacper badanie do 12-12-2016
  36. Wasiek Dorian badanie do 30-11-2016
  37. Wróblewski Michał badanie do 28-02-2017
  38. Zadorożny Maksymilian badanie do 01-05-2017

ROCZNIK 2007/8

  1. Ambroziak Kacper (2008) badanie do 25-05-2017
  2. Benkowski Michał
  3. Bielang Piotr (2008)
  4. Gawdzik Gabriel (2008)
  5. Gawdzik Olivier (2009)
  6. Karenkiewicz Tymon (2007)
  7. Kleinszmidt Michał (2006)
  8. Kozdra Mateusz (2007)
  9. Kozikowski Kacper (2008)
  10. Kwiatkowski Michał (2008)
  11. Luckiewicz Antoni (2006)
  12. Nowicki Szymon (2007)
  13. Madej Patryk (2006)
  14. Matysiak Hubert (2008)
  15. Przybylski Jakub (2005)
  16. Raucki Filip (2007) badanie do 19-04-2017
  17. Sikora Dawid (2008)
  18. Stagon Grzegorz (2007)
  19. Suszek Fabian (2007)
  20. Ukleja Krzysztof (2008)
  21. Walczyk Jakub (2007)
  22. Wosek Maciej (2008)
  23. Wosek Krzysztof (2005)

KADRA 2008 F1

  1. Cioch Mikolaj
  2. Formela Filip
  3. Kaszuba Eryk
  4. Kokosza Piotr
  5. Kosiorowski Robert
  6. Kuźminski Jakub
  7. Kwiatkowski Aleksander
  8. Łakomski Dorian
  9. Łucyk Adam
  10. Magierski Karol
  11. Małkowski Roch
  12. Olik-Gajewski Krzysztof
  13. Orzeszek Maciej
  14. Ploc Nikodem
  15. Sanchez Campo Wiktor
  16. Starego Rafal
  17. Starego Wojciech
  18. Szulc Michał
  19. Tamir Buural
  20. Turkula Bartosz
  21. Weber Sebastian
  22. Wolszon Amelia
  23. Wolszon Dominik
  24. Żywna Piotr

KADRA 2009 F2

  1. Bakierski Oskar 2008
  2. Biliniewicz Wiktor 2009
  3. Buziak Adrian 2009
  4. Czop Jakub 2008
  5. Galuhn Dominik 2009
  6. Jankowiak Paweł 2008 badanie do 07-04-2017
  7. Jankowski Szymon 2010
  8. Kleinszmidt Krzysztof 2009
  9. Kołakowski Aleks 2008
  10. Koralewski Mikołaj 2008 badanie do 12-12-2016
  11. Kurzawa Michał 2009
  12. Lipkowski Feliks 2009
  13. Liszewski Tobiasz 2008
  14. Majewska Oliwia 2008
  15. Melzer Szymon 2009
  16. Olszewska Nina 2008 badanie do 26-04-2017
  17. Paczul Mariusz 2009
  18. Połom Darek 2010
  19. Rapacz Mateusz 2008
  20. Reszka Filip 2008
  21. Różycki Mateusz 2009
  22. Rzodkiewicz Oskar 2008
  23. Solarczyk Kacper 2008
  24. Szczotkowski Hubert 2008
  25. Techmański Tymon 2009
  26. Wicherkiewicz Jan
  27. Wykusz Franciszek 2009
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij