bez puntów

Nie był to dobry weekend – żadna z drużyn nie zdołała zdobyć choćby punktu.
Tych będziemy szukać w trakcie ostatnich spotkań w tym sezonie w czwartek i w sobotę, zagramy kolejno w Starogardzie Gdańskim z Beniaminkiem 03 (juniorzy młodsi) i w Gdyni z GTS Juszkowo (B klasa).

Seniorzy zagrali na wyjeździe z Wisłą Steblewo:
Trener Igor Kuźmin: „Wiedzieliśmy że do Steblewa nie jedziemy pierwszym „garniturem” lecz spodziewaliśmy zdecydowanie lepszej gry jak i wyniku. W pierwszej połowie zrobiliśmy dużo akcji podbramkowych niestety byliśmy wysoce nieskuteczni a gospodarze wykorzystali znajomość swojego boiska i wykorzystali błędy naszej obrony, do przerwy przegrywaliśmy 2:1. Drugą połowę powinniśmy zacząć od zdobycia bramki niestety skuteczności brakuje nam w całej rundzie.
Wiślacy wykorzystali każdy nasz błąd indywidualny w drugiej części gry i po bramce na 3:1 zeszło z nas powietrze. Uważam że było to chyba najsłabsze spotkanie w naszym wykonaniu w tym długim sezonie”


Juniorzy młodsi oddali punkty gościom z Kolbud.
Trener Borys Kuźmin: „Mecz, którego nie mieliśmy prawa przegrać, a jednak stara piłkarska prawda, o nie wykorzystanych sytuacjach znów, tym razem na nasze nie szczęście się sprawdziła. Rozpoczęliśmy bardzo udanie, gdyż już po trzech minutach po składnej akcji Dawid Holk umieścił piłkę w bramce. Niestety spora niefrasobliwość w obronie spowodowała ze do szatni schodziliśmy z wynikiem 1:2. Druga połowa to nasz napór i spora przewaga w grze, lecz skuteczności wystarczyło tylko na jedna bramkę Kamila Ostrowskiego, w dodatku w 94 minucie popełniamy dwa szkolne błędy w jednej akcji i przeciwnik cieszy się ze zwycięstwa. Zabrakło odpowiednich zachowań w kluczowych momentach gry. Dziękujemy gościom za grę fair play i gratulujemy wygranej. Już w czwartek o 11:00 ostatni mecz sezonu w Starogardzie Gdańskim, wszystkich sympatyków naszej drużyny zapraszamy!”

Młodzicy mocno osłabieni nie byli w stanie zagrozić Dragonowi Pomorze.
Trener Szymon Domachowski: „Gratulacje dla drużyny Dragona za wywalczenie awansu do ligi wojewódzkiej. Dobrnęliśmy do końca sezonu, dziękuję wszystkim moim zawodnikom za pełne zaangażowanie w sezon w każdy mecz i każdy trening. W przekroju całego sezonu pokazaliśmy jak silnym jesteśmy zespołem. Sezon zakończymy pod koniec czerwca turniejem Arka Summer Cup i udamy się na zasłużone urlopy”