Brawa dla młodzików!

Pewne zwycięstwo seniorów, wygrana młodzików w derbach i dwie przegrane.

Seniorzy na zakończenie weekendu zagrali z rezerwami Moreny.
Trener Piotr Biadała:
„W pierwszej połowie fajnie rozgrywaliśmy, utrzymywaliśmy się przy piłce, mieliśmy sporo okazji, spokojnie mogliśmy się pokusić o więcej bramek.
Zaraz po rozpoczęciu drugiej części gry Jakub Gapiński strzelił z karnego i to by było na tyle jeżeli chodzi o dobrą grę. Przy stanie 5:0 popełnialiśmy dużo błędów indywidualnych co poskutkowało stratą dwóch goli.”

Juniorzy młodsi zagrali tylko jedną dobrą połowę z Arką SI.
Trener Wojciech Konkol:
„Całkowicie przespaliśmy pierwszą połowę, już po pięciu minutach gospodarze wygrywali dwiema bramkami, nasza gra była chaotyczna i nieprzemyślana. W przerwie padło kilka męskich słów i gra całego zespołu zdecydowanie poprawiła się, przede wszystkim gra w defensywie była bardzo skuteczna, a w ataku też mogliśmy się pokusić o większą zdobycz. Szkoda że dobre było tylko pół spotkania.”

Trampkarze na zakończenie zmagań ligowych w tym sezonie okazali się słabsi od Jedynki II.
„Mieliśmy plan na to spotkanie, lecz nie wszystko wyszło tak jak byśmy tego chcieli. Strata pierwszej bramki po rzucie rożnym delikatnie podcięła nam skrzydła po chwili gospodarze podwyższyli prowadzenie i dopiero wtedy to my przejęliśmy pałeczkę. Sygnał do odrabiania strat dał Sebastian Donafeld który wypracował bramkę Aleksandra Molendy.
Na drugą połowę wyszliśmy z mocną chęcią zdobycia trzech punktów, lecz to znów zawodnicy Jedynki zdobyli bramkę – na to odpowiedzieliśmy naszymi atakami które dały remis po dwóch trafieniach Mikołaja Lewandowskego. Do końca meczu mieliśmy jeszcze 3-4 sytuacje do zdobycia bramki ale byliśmy bardzo nieskuteczni, gospodarze wygrali po golu w doliczonym czasie gry.

Młodzicy pokonali w derbowym meczu AP Bałtyk:
Trener Jarosław Bebko:
„Mecz zaczęliśmy dobrze. Pierwsze minuty należały do nas ale udało się to potwierdzić tylko jedną bramką, mimo kilku dobrych sytuacji. Tu szkoda niewykorzystanych sytuacji w pierwszej połowie bo mielibyśmy większy spokój a tym czasem Bałtyk przejął kontrolę nad meczem i doprowadził do wyrównani. Po tej bramce gra był chaotyczna i szarpana. Po kilku zmianach udało się w końcówce pierwszej połowy wrócić do lepszej, bardziej poukładanej gry co dało nam bramkę i wynik do przerwy 2:1. Druga połowa była lepsza i praktycznie przez cały jej czas kontrolowaliśmy przebieg meczu. Chłopcy wykreowali bardzo dużo sytuacji jednocześnie nie dopuszczając gości za często pod nasze pole karne. Z tych sytuacji udało się strzelić kilka bramek. Mecz dobry w naszym wykonaniu i zasłużone zwycięstwo.”