Było ciekawie

Czas na analizę tego, co działo się w ostatni weekend.

Seniorzy odnieśli kolejne zwycięstwo i liderują w tabeli swojej grupy B klasy, mimo iż do przerwy bramek na Narodowym Stadionie Rugby nie oglądaliśmy, to w drugiej części gry Szymon Domachowski zdołał ustrzelić hat-tricka!🗣️Trener Igor Kuźmin:
„Pierwsza połowa to dominacja naszej drużyny niestety brak dokładności na połowie przeciwnika przekładał się na chaotyczną grę. Stwarzaliśmy sporo okazji do zdobycia bramki lecz brakowało pazerności pod polem karnym przeciwnika. Goście stworzyli jedną akcję, co się później okazało jedyną jaką mieli w tym meczu. Dobrze w szatni przeanalizowaliśmy na gorąco przeciwnika, zagraliśmy cierpliwe co poskutkowało trzema bramkami i gratulacje dla Szymiego za skuteczność! Na pewno trzeba pochwalić grę defensywna całego zespołu”.

Beniaminek Ligi Wojewódzkiej B1 powoli oswajają się z najwyższym poziomem na Pomorzu, tym razem przywieźli trzy oczka z Malborka!
Trener Borys Kuźmin:
„Drugi wyjazdowy mecz i drugi na plus. Gra w pierwszej połowie co prawda nie była najbardziej płynna, brakowało nam cierpliwości w rozegraniu akcji, a przeciwnik dobrze ustawiony taktycznie na pewno nam tego nie ułatwiał. Po jednym ze stałych fragmentów gry skutecznie dośrodkowanie zamknął Wróblewski i schodziliśmy do szatni z jednobramkową przewagą. Na uwagę zasługuje nasza postawa w defensywie graliśmy niezwykle skutecznie. Druga połowa zaczęła się niestety dla nas od bardzo dobrze wyprowadzonej akcji po przechwycie gospodarzy i zrobiło się po jeden. Z minuty na minutę to jednak nasza gra wyglądała lepiej, zmiennicy w dzisiejszym meczu dali dużo pozytywów, i tak Ostrowski dołożył bramkę z karnego na 2:1, a na 3:1 podwyższył Dmochowski. Za tydzień czeka nas ciężka przeprawa z Radunią Stężyca, ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA MECZ!”

Zespół trampkarzy występujący w grupie drugiej przegrał z AP Bałtyk Gdynia.
Trener Wojciech Konkol:
„Bałtyk przeważał praktycznie przez 80 minut, nam z kolei zbrakło skuteczności w grze z kontrataku, sytuacji nie było dużo dlatego musimy bardziej się skupić na wykorzystywaniu tego co jesteśmy w stanie sobie wypracować. Goście postawili nam bardzo ciężkie warunki i staraliśmy się im sprostać. Niestety kilka razy zaspaliśmy i Bałtyk bardzo konkretnie to wykorzystał”.

Młodzicy zagrali dwa dobre spotkania i w sumie zdobyli cztery punkty!
Pierwszy mecz rozegrali zawodnicy z „jedynki”.
Trener Szymon Domachowski:
AP Jedynka Reda – AP KP: „Pierwszy mecz i na dzień dobry bardzo mocny piłkarsko zespół jakim niewątpliwie drużyna z Redy.Wejście w mecz i szybkie prowadzenie gospodarzy. Mimo utraty bramki mecz stał na bardzo wysokim poziomie, akcje z jednej bramki do drugiej, szybkie tempo meczu, pokaz indywidualnych umiejętności. Niestety w 28 min tracimy bramkę na 2:0, mimo że wcześniej mieliśmy kilka dogodnych sytuacji do wyrównania. Kolejna stracona bramka nas nie podłamała. W 33 min po świetnej akcji sędzia dyktuje rzut karny, który wziął na swoją odpowiedzialność kapitan zespołu. W drugiej połowie dążyliśmy do wyrównania i znów się udało nam wywalczyć rzut karny, którego wykorzystał Norbert Derwiński. Od tego momentu był cios za cios, ale uważam że to My mieliśmy lepsze sytuacje na strzelenie trzeciej bramki. W samej końcówce meczu to jednak w naszym polu karnym zagotowało się kilka razy, ale zespół wyszedł z tych sytuacji bez straty gola. Chciałbym podziękować całej drużynie za pełne zaangażowanie od pierwszej do ostatniej minuty. Stworzyliśmy zespół, który nie poddał się przy wyniku 2:0 a w końcowym rozrachunku mógł wygrać. Pierwszy mecz za nami, przed nami arcy ciężki mecz w środę z Błękitnymi Wejherowo – Jedziemy powalczyć i zaprezentować się równie dobrze jak w dzisiejszym meczu„.
GAP Dąbrowa: „Bardzo dobra gra naszego zespołu. Cieszy świetna skuteczność w tym meczu. Byliśmy w tym meczu wstanie przeprowadzić kilka naprawdę ładnych akcji bramkowych. Bardzo się cieszę z pełnego zaangażowania chłopaków, którzy zasłużyli na zwycięstwo w tym meczu. Cieszę się, że zawodnicy którzy do nas dołączyli przed sezonem pokazują, że coraz lepiej czują się w drużynie i na pewno są bardzo dużym wzmocnieniem”.

W środę czekają nas kolejne emocje z udziałem naszych drużyn! Zagrają trampkarze oraz młodzicy.