Cennie dla juniorów!

Zakończyliśmy rozgrywki ligowe w maju!
Czerwiec to czas zakończenia zmagań ligowych, więc nasze drużyn w tym sezonie będziemy oglądać coraz rzadziej. W miniony weekend zanotowaliśmy dwa zwycięstwa i dwie przegrane.

Juniorzy młodsi nie bez kłopotów pokonali Pomezanię.
Trener Borys Kuźmin:
„Dobry mecz w wykonaniu naszego zespołu, do pełni szczęścia i spokoju w pierwszej połowie zabrakło zimnej krwi pod bramka gości o czym świadczy miedzy innymi nie wykorzystany rzut karny, czy dwie akcje Pawła Irczuka.
Cieszy znów postawa zespołu przez 90 minut, gdzie gra była prowadzona w wysokim tempie. Gratulacje dla kapitana Kamila Ostrowskiego za trzy bramki, cieszy również przełamanie Kamila Drozda czy dobre wejście Igora Dudy które napędziło kilka akcji. Gratuluje zespołowi kolejnych trzech punktów, dziękuje za grę fair play przyjezdnym z Malborka, a my przygotowujemy się do wymagającego starcia derbowego z Arka SI”


Trampkarze zagrali z Sopocką Akademią Piłkarską.
Trener Wojciech Konkol:
Wymagający przeciwnik który bije się o drugą lokatę w lidze postawił nam bardzo ciężkie warunki, lecz my sami sobie sprawy nie ułatwialiśmy. Ze wszystkich bramek które zdobył przeciwnik, to my trzy wbiliśmy do własnej bramki. Nigdy w życiu nie miałem w meczu takiej sytuacji i mam nadzieję, że nigdy się już taka nie wydarzy. Oczywiście te zdarzenia mocno podcięły nam skrzydła i w jakiś sposób zdemotywowały zespół.
Przed nami tydzień ciężkiej pracy i ostatni mecz w tym sezonie, tym razem w grupie pierwszej spotkamy się z drugim zespołem Jedynki Reda.”


Młodzicy przegrali z Arką SI i pewnie pokonali Zatokę Puck.
Trener Szymon Domachowski:
Arka: „Jestem dumny z całej drużyny po meczu z bardzo silną drużyną jaką jest Arka. Pierwsza połowa w moim odczuciu bardzo wyrówna. Graliśmy otwarty mecz, staraliśmy się budować akcje od bramkarza i bardzo dobrze nam to wychodziło. Jesteśmy sobie troszkę sami winni utraty 3 bramek przez własne rozkojarzenie w rozegraniu piłki lub nie przykryciu zawodnika. Arka zasłużyła na wygraną, niemniej bardzo się cieszę z odwagi moich zawodnikach w szczególności w pojedynkach 1vs1 gdzie w tym elemencie przeważaliśmy nad Arką. Gratulujemy Arce zwycięstwa i życzymy powodzenia w lidze wojewódzkiej!”
Zatoka: „Dobra gra naszego zespołu z małymi błędami w obronie przez które straciliśmy dwie bramki. Na pochwałę zasługuje Wojtek Bocian który tego dnia rozegrał kolejne dobre zawody i przyczynił się dzięki swoim dośrodkowaniom do zwycięstwa. Cieszę się również z siły rażenia w ofensywie Siwy, Norbi i Jasiu – nasze trio z meczu na mecz coraz lepiej się spisuje czego efektem są bramki każdego z nich. Liczę że ich współpraca jeszcze nie raz przyniesie same korzyści dla zespołu”.