CERTYFIKACJA AKADEMII

AP KP Gdynia – Certyfikat PZPN – założenie konta dla rodzica i zawodnika na stronie laczynaspilka.pl

Szanowni rodzice,

Nasz klub przystąpił do programu certyfikacji PZPN w celu uzyskania srebrnej gwiazdki. Pierwszy etap mamy już za sobą – teraz wszystko zależy od Państwa.

Prosimy Was o założenie konta na portalu „Łączy nas piłka” (www.laczynaspilka.pl) i składania wniosku o przyjęcie zawodnika do szkółki AP KP Gdynia.

Mamy na rejestracje zawodników około tygodnia – dlatego proszę o dyscyplinę i potraktowanie sprawy jako priorytet.

Poniżej instrukcja:

Szczegóły logowania oraz tworzenia nowego konta:

  1. W celu utworzenia swojego konta (konta rodzica) na portalu laczynaspilka.pl wypełnij dane formularza rejestracyjnego oraz zaznacz wymagane zgody, a następnie kliknij w przycisk „Zarejestruj się”
  2. Następnie weryfikujemy adres e-mail. Otwieramy skrzynkę mailową z adresem który podaliśmy w rejestracji.
  3. Po zalogowaniu się na swoją skrzynkę mailową szukamy w skrzynce odbiorczej maila weryfikującego, a następnie klikamy w „Link do weryfikacji adresu e-mail”
  4. Po kliknięciu w link otworzy się na nowej karcie ekran z informacją o Regulaminie serwisów internetowych PZPN. Zapoznajemy się z nim i zaznaczamy akceptację regulaminu, a następnie klikamy przycisk „Dalej”.
  5. Założyliśmy konto

Po zalogowaniu się na konto rodzica:

  1. W MOICH PROFILACH – w kwadracie DLA ZAWODNIKA kliknij w przycisk „Zostań zawodnikiem”, potem „Rejestracja” w kafelku „Profile powiązane dzieci”. Uzupełnienie formularza danych osobowych rodzica, a następnie kliknięcie w przycisk „Przejdź dalej”
  2. Kolejnym krokiem jest uzupełnienie formularza rejestracyjnego dziecka, a następnie kliknięcie w przycisk „Zarejestruj”
  3. Po zarejestrowaniu profilu dziecka, kliknięcie w przycisk „Profil zawodnika”
  4. W profilu zawodnika, kliknięcie w przycisk „Nowy wniosek” znajdujący się pod hasłem „Złóż wniosek o potwierdzenie w szkółce”
  5. W formularzu rejestracji w szkółce piłkarskiej, Wybór oddziału Twojej szkółki piłkarskiej, wstawienie zdjęcia profilowego dziecka oraz uzupełnienie wymaganych danych i zaznaczenie wymaganych zgód, a następnie kliknięcie w przycisk „Zarejestruj”

Przesyłam jeszcze linki do Youtube gdzie są umieszczone filmiki poglądowe:

Jak założyć konto na portalu laczynaspilka.pl

https://www.youtube.com/watch?v=IAKypR9Dggk&list=PLX-gkH-WNKFjpJzFSFsrWFtMc1ArsVO84&index=1

Jak zarejestrować dziecko w systemie PZPN (dla rodzica)

Jak złożyć wniosek o potwierdzenie zawodnika w szkółce