Ciężkie mecze

Po bardzo ważnej dla nas wygranej w Sopocie nasi zawodnicy w sobotę na Narodowym Stadionie Rugby podejmą kolejny zespół bijący się o promocje do piątej ligi. Do Gdyni przyjedzie Start Mrzezino który zajmuje trzecią pozycję w tabeli i do lidera z Bojana traci dwa oczka.

Wiosną zawodnicy Startu odnieśli trzy zwycięstwa, raz zremisowali i trzy razy schodzili z boiska pokonani. Nasi przeciwnicy wiosną wydają się wynikowo trochę bardziej ospali niż jesienią, w tej rundzie potrafili przegrać (1:4) w Kosakowie czy zremisować w Szemudzie (2:2).
Mamy jednak w pamięci ligowe spotkanie w Mrzezinie gdzie przegraliśmy wysoko 0:6, w II rundzie regionalnego Pucharu Polski natomiast, również na stadionie Startu potrafiliśmy zwyciężyć 4:3 po dogrywce. Można otwarcie powiedzieć, że w sobotnim meczu nie pogardzimy żadną zdobyczą punktową, zapraszamy do kibicowania na NSR!

Rezerwy zagrają w Choczewie z Latarnikiem który również aspiruje do awansu, nasz przeciwnik zajmuje drugą pozycję, do lidera z Bożegopola Wielkiego traci trzy punkty, a przewaga nad trzecim zespołem KS Dąbrówki Linia wynosi jeden.
Jesienią przegraliśmy u siebie z choczewianami 1:5, bramkę w tym spotkaniu dla naszego zespołu zdobył Jan Michalski.
Po dwóch wygranych spotkaniach nasza druga drużyna na pewno będzie chciała dobrze zaprezentować się na obiekcie wicelidera.

Wszystkie drużyny młodzieżowe zagrają swoje mecze na wyjazdach.
Juniorzy w ten weekend pauzują, trampkarze zagrają w Gdańsku i w Wejherowie. Młodzicy starsi pojadą na gdańską Orunię, a młodzicy młodsi zmierzą się z Checzą Gdynia.
Przed nami też trzy turnieje PZPN, rocznik 2014 zagra w Rumi, Rocznik 2015 w sobotę i 2016 w niedzielę zagra w Bojanie.