czekamy na zwycięstwo!

Podział punktów w meczu pierwszej drużyny z Ogniwem, nie był to łatwy mecz lecz były widoki na komplet oczek.
Rezerwy niestety w tym sezonie na wyjazdach radzą sobie cały czas nie najlepiej – przegrywamy z Liderem Dębogórze.

Trener Igor Kuźmin (AP KP – Ogniwo):
„Bardzo chcieliśmy zmazać plamę po ubiegłotygodniowym blamażu i to się udało już w pierwszych minutach spotkania, na prowadzenie po rajdzie na lewej stronie wyprowadził nas Oliwier Pleskacz. Gościom od początku było widać że bardzo zależy na zwycięstwie ale pierwsza połowa stała na wyrównanym poziomie. Niestety szybko doprowadzali do remisu i to dwukrotnie.
Dla nas na 2:1 pewnym strzałem z rzutu karnego podwyższył Borys Kuźmin. Najbardziej zabolała nas bramka po aucie w ostatniej minucie pierwszej połowy. Druga połowa to wieksza dominacja drużyny z Sopotu, lecz piłkę meczową mieliśmy my i to dwukrotnie w końcówce.”

Trener Igor Kuźmin (Lider – AP KP II):
„W niedzielne południe pojechaliśmy do Pucka z mierzyć się z zespołem Lidera Dębogórze. Chcieliśmy bardzo zdobyć pierwsze punkty na wyjedzie co niestety się nie udało. Błędy indywidulane przyczyniły się do naszej porażki, dwa karne w pierwszej połowie i dwie straty piłki w drugiej na własnej połowie są nie dopuszczalne. Bramki Michalskiego i Proroka na nic się zdały w końcówce meczu próbowaliśmy i mieliśmy sytuacje ale na nasze nieszczęście nic nie chciało więcej wpaść do bramki gospodarzy.”

Juniorzy nie mogą się przemóc aby strzelać bramki, Trampkarze na remis w Lęborku i przegrani w derbach z Bałtykiem. Kolejna lekcja rocznika 2011.

Trener Wojciech Konkol (AP KP – Sparta):
„Kolejny bardzo podobny do poprzednich spotkań mecz. Drużyna Sparty, lidera rozgrywek była bardzo dobrze zorganizowana jako cała drużyna, lecz potrafiliśmy zepchnąć ich do defensywy szczególnie w drugiej części gry – jednak kolejny raz nie potrafimy skończyć wielu dobrych sytuacji. Jedną wykorzystał w ostatnich minutach meczu po indywidualnej akcji Mikołaj Lewandowski. Mamy nadzieję, że w końcu się odblokujemy, zaczniemy zdobywać gole i punkty.”

Trener Szymon Domachowski (Lew – AP KP):
„Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. Pierwsza połowa wyrównana natomiast druga połowa już my prowadziliśmy grę. Szkoda remisu ale jestem zadowolony z zaangażowania drużyny.”

Trener Jarosław Bebko (Bałtyk – AP KP):

Trener Piotr Biadała (AP KP – Pokolenia):
„Szybko stracona bramka na pewno zaskoczyła gości. Przez prawie pół godziny skutecznie się broniliśmy, ale ostatecznie do przerwy straciliśmy 3 bramki. W drugiej połowie wciąż zbyt krótko utrzymywaliśmy się przy piłce, a przeciwnicy to wykorzystywali i kilka swoich akcji potrafili skończyć kolejnymi golami. Szkoda takiego przebiegu meczu, bo uważam że mogliśmy zagrać dużo lepiej.”