DERBY po raz pierwszy

Po przegranej w Bojanie przyszedł czas na derby Gdyni z Pomorzaninem, z resztą czeka nas ciekawy koniec rundy bo w ostatniej kolejce spotkamy się z KP Gdynia.
Nasi najbliżsi przeciwnicy źle wystartowali w tym sezonie, dopiero w 8 serii gier odnieśli zwycięstwo, lecz od tego momentu w czterech grach zgromadzili dziewięć punktów. W tym momencie Pomorzanin ma punkt więcej od nas (13) i plasuje się na 9 pozycji w tabeli A klasy z bilansem bramkowym 21-31.
W spotkaniach wyjazdowych zawodnicy Pomorka zgromadzili sześć punktów, zdobyli 13 goli i stracili 23.
Szykuje się ciekawe widowisko, kibiców serdecznie zapraszamy w niedzielne popołudnie na Olimpijską!

Rezerwy z powodu złego stanu boiska mecz z rezerwami Sokoła Bożepole Wielkie zagrają w Gdyni, zaraz po meczu A klasy.
Goście zajmują trzecią pozycję w tabeli B klasy, w pięciu spotkaniach wyjazdowych ani razu nie przegrali, notując dwa zwycięstwa i trzy remisy. Nasz drugi zespół zdecydowanie lepiej gra u siebie, więc liczymy na dobre spotkanie!

Trampkarze i młodzicy młodsi mają już rundę jesienną za sobą. W ten weekend w ligowych rozgrywkach młodzieżowych zobaczymy rocznik 2007 i rocznik 2011 – oba spotkania odbędą się w Gdyni.
Ci pierwsi zagrają w sobotę na NSR z FC Gowidlino, natomiast młodsza ekipa spotka się przy Olimpijskiej z Pomeranią Gdańsk.

Przed nami ostatni turniej PZPN! Żacy z rocznika 2015 pojadą do Gdańska na zawody zorganizowane przez Olimpię Osowa. Rozgrywki turniejowe wrócą na wiosnę 2024.