Do trzeciej!

Mamy awans do III rundy!
W bardzo ciekawym meczu pokonaliśmy po dogrywce Start Mrzezino 4:3, teraz czekamy na kolejnego rywala – w III rundzie do gry wchodzą kluby występujące w V lidze, więc z niecierpliwością czekamy na losowanie i na mecz który odbędzie się prawdopodobnie w środę 20 września.

Trener Igor Kuźmin:
„Mecz od początku stał na dobrym poziomie zawodnicy gospodarzy przejęli inicjatywę, a my zgodnie z założeniami czekaliśmy bardziej na swojej połowie. Pierwsza bramka to świetne podanie Kuby Ambrosiewicza i spokój Kamila Ostrowskiego który z łatwością ograł rywala i pewnym strzałem po długim słupku wyprowadził nas prowadzenie. pod koniec pierwszej połowy po jednej z centr napastnik został trafiony w nogi przez naszego ciut spóźnionego bramkarza i rywale wyrównali na 1:1.
Strata bramki na 2:1 to błąd Plaskiewicza który dosłownie stracił piłkę na 20 metrze, tak zwany prezent pewnie wykorzystali gospodarze. Od tego mementu zaczęliśmy jeszcze lepiej grać! Bezpośrednio z rzutu wolnego podwyższył Ambosiewicz a po bardzo ładnej zespołowej akcji dośrodkowanie z prawej flanki idealnie wykończył Ostrowski i wyszliśmy na prowadzenie 3:2. W końcówce gospodarze zdołali wyrównać po naszej dużej niefrasobliwości a więc czekała nas dogrywka w niej zdołaliśmy strzelić decydującego gola, ładnym technicznym strzałem popisał się nas stoper Borys Kuźmin. Dziękujemy za rywalizację w duchy fair play i czekamy z niecierpliwością na następnego rywala!”