To była dla nas bardzo dobra środa!
Dwa spotkania i dwie wygrane – dwie bardzo cenne!

Seniorzy pewnie pokonali AP GKS Kowale, hat-trickiem popisał się Damian Przychocki.
Trener Igor Kuźmin:
Można powiedzieć że pierwsze 10 minut tego spotkania było wyrównane, nawet przewagę osiągali goście. Reszta spotkania to dominacja naszej drużyny z czego się niezmiernie cieszę bo wróciliśmy do tego co prezentowaliśmy na początku sezonu. Dobra konsekwentna gra w ataku pozycyjnym przyniosła efekt i po ładnych zespołowych akcjach do przerwy schodziliśmy z przewagą trzech goli. Na drugą połowę zespół wyszedł jeszcze bardziej zmotywowany dołożyliśmy jeszcze pięć trafień – w końcu cieszy skuteczność. Gratulację dla całego zespołu bo naprawdę chłopcy zagrali dobre spotkanie.”

Młodzicy po wyrównanym meczu pokonali AP Bałtyk Gdynia.
Trener Szymon Domachowski:
Mecz z Bałtykiem był meczem walki ale też kilku świetnych akcji z obu stron. Kolejny raz świetnie bite rzuty rożne przez Antka Gronka dają nam bramkę Filipa Bebko. W pierwszej połowie stworzyliśmy sobie około trzech dobrych sytuacji bramkowych. W drugiej połowie gra się bardzo wyrównała i obie drużyny stworzyły sobie kilka dobrych sytuacji. W ostatniej akcji meczu za sprawą Pawła Dąbka to my umieszczamy piłkę w siatce i wygrywamy z Bałtykiem 2:0. Brawa dla obu zespołów za dobre widowisko.”