Dobre granie

Pierwszy zespół wrócił na właściwe tory, mamy też kolejne zwycięstwo juniorów młodszych!

Seniorzy pewnie pokonali Pomorzanina Banino, Trener Igor Kuźmin:
„Bardzo dobre zakończenie weekendu i kolejny krok wykonany! Pewne trzy punkty zostają w Gdyni i z tego się bardzo cieszymy. Dobra gra naszego przez całe dziewięćdziesiąt minut, lecz bardzo razi w oczy nie skuteczność bo kto był na tym meczu widział że wynik mógł być dużo, dużo większy. Teraz spokojnie przygotowujemy się do sobotniego wyjazdu do Klukowa gdzie też chcemy zdobyć komplet punktów!”

Juniorzy młodsi przywieźli do Gdyni kolejny komplet punktów – tym razem z Wejherowa!
Trener Borys Kuźmin:
„Czwarte zwycięstwo z rzędu! Dobra organizacja gry oraz wysoki pressing przyniósł założone efekty. Gdybyśmy mieli lepiej nastawione celowniki wynik mógłby być nawet dwu cyfrowy. Dziękujemy gospodarzom za mecz i czekamy na kolejnego ciężkiego rywala – w niedzielę podejmiemy Chojniczankę Chojnice!”

Pierwszy zespół młodzików niestety nie zdobył punktów w Bojanie.
Trener Szymon Domachowski:
„Zagraliśmy słaby mecz. Mimo tego że powinniśmy strzelić bramkę na 3:1 i może byłoby spokojniej. Dargon to bardzo dobry zespół, który broni się umiejętnościami piłkarskimi. Widać, że kolejny mecz na naturalnej nawierzchni sprawia nam duży problem. Piłka nożna na sztucznej trawie i naturalnej to inna bajka. Co mnie cieszy? że liga jest bardzo wyrównana, jest bardzo wysoki poziom meczów dzięki czemu uważam, że nie tylko my ale również inne zespoły dużo na tym skorzystają. Drużynie z Bojana życzę aby dalej się tak fajnie rozwijali bo miło się patrzy z każdym rokiem na ich rozwój. My wyciągamy wnioski i czekamy na kolejne mecze.”Druga drużyna zmierzyła się z Lechią Gdańsk, mecz został przerwany w 63 minucie z powodu burzy.

Trener Piotr Biadała:
„Od początku brakowało nam dokładności przy rozegraniu i zbyt łatwo dawaliśmy przeciwnikom dochodzić do sytuacji pod naszą bramką. Druga połowa była znacznie lepsza w naszym wykonaniu i było widać u zawodników większe skupienie i determinację, ale niestety przyszło to o wiele za późno.”

Nasi orlicy czyli zawodnicy występujący w kategorii E2 rozegrali pierwsze w tym sezonie zawody!

Trener Piotr Saj:
„Dzisiaj zadebiutowało aż 4 nowych zawodników. Przejście na nowy system 6+1 i brak zgrania był momentami widoczny, ale spodziewaliśmy się tego. Planujemy ciężko trenować, grać sparingi i jestem pewny, że z każdym turniejem będziemy wyglądać co raz lepiej. Zdaje sobie sprawę jak duży jest potencjał tej drużyny, dlatego podwijam rękawy i zabieram się do pracy.”

Trener Rafał Piotrowski:
„Świetnie rozpoczęliśmy turniej w Sopocie. Bardzo dobra gra naszej obrony i świetnie grający Jakub Kmiecik. Niestety przyszedł mały kryzys w meczu z Ogniwem Sopot ale chłopaki się nie poddali i wrócili na właściwe tory. Oczywiście jeszcze wiele pracy przed nami, musimy się przestawić z systemu 4+1 na system 6+1. Póki co jesteśmy na etapie testowania ustawienia i pozycji dla każdego zawodnika.”