"DOBRE PRZEDSZKOLE"

​Od 1.09.2017r. , możemy pochwalić się współpracą z placówką niepublicznego przedszkola o nazwie : "DOBRE PRZEDSZKOLE" mieszczące się w dobrze nam znanej dzielnicy PUSTKI CISOWSKIE przy ul. PAWIA 29.

​Współpraca polega na prowadzeniu zajęć dla dzieci uczęszczających do DOBREGO PRZEDSZKOLA  z zakresu : PIŁKA NOŻNA - podstawowe elementy zabawy z dodatkiem piłki nożnej .

​Zajęcia prowadzimy raz w tygodniu 1h . Nasze zajęcia mają przede wszystkim jasno określony cel : ruch i zabawa od małego ! Piłka w tym wieku jest tylko dodatkiem do zabaw przygotowanych przez trenera prowadzącego (Szymon Domachowski) . zajęciach oprócz samej zabawy i ćwiczeń uczymy się : dyscypliny , porządku , szacunku , rywalizacji , słuchania , rozmowy . 

​SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ODWIEDZANIA STRONY PRZEDSZKOLA , NA KTÓRYM RÓWNIEŻ MOŻNA ZNALEŹĆ ZDJĘCIA Z ZAJĘĆ PRZEZ NAS PROWADZONYCH :) 

https://gdynia.dobre-przedszkole.eu/

​Dzieci po zakończonej przygodzie w przedszkolu wcale nie muszą kończyć przygody z piłką . Przykładem są osoby , które po odejściu z przedszkola dalej trenują piłkę nożną tyle ,że nie na poziomie przedszkola a na poziomie AKADEMII PIŁKARSKIEJ KP GDYNIA oto osoby , które dalej trenują piłkę nożną :
​FILIP KOHNKE
​ALEKSANDER KOHNKE
​KONSTANTYN POTURALSKI 
JAKUB RYBACKI 
​MIKOŁAJ ZBICIAK 

​NA CZYM POLEGAJĄ ZAJĘCIA W PRZEDSZKOLU : 
https://gdynia.dobre-przedszkole.eu/oferta/pilka_nozna/

KILKA UJĘĆ Z ZAJĘĆ JESIENNYCH : 
https://gdynia.dobre-przedszkole.eu/zobacz-co-dzialo-sie-w-naszym-przedszkolu/2018/10/jesienny-trening-pilki-noznej-kubusie/

TRENEREM PROWADZĄCYM ZAJĘCIA JEST : SZYMON DOMACHOWSKI trener z licencją UEFA B 

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości