Dobry weekend

Długo czekaliśmy na zwycięstwo w rozgrywkach seniorskich!
Pierwsza drużyna pokonała gości z Szemudu, niestety mimo wielkich chęci nie udało się rezerwom przywieść punktów z Pucka.

Trener Igor Kuźmin (AP KP – Iskra):
„Udane zakończenie tygodnia, mecz z Iskrą która miała 5 punktów więcej od nas zapowiadał się emocjonująco i tak było. W pierwszej połowie przeciwnicy dochodzili do sytuacji strzeleckich i zagrażali nam pod bramką. Dobry stały fragment gry dał nam prowadzenie i przed końcowym gwizdkiem strzeliliśmy bramkę do szatni co uspokoiło nasze nastroje. W drugiej połowie przejęliśmy inicjatywę i gdyby lepsza skuteczność moglibyśmy wygrać wyżej.”

Trener Igor Kuźmin (Zatoka – AP KP):
„Niestety porażka 2:1, ale dziś zagraliśmy jako drużyna co było w pełni widać na boisku zaangażowanie od pierwszej do ostatniej minuty meczu. Zawodnicy bardzo chcieli wywieść punkty z Pucka lecz tego dnia skuteczność nie była nasza mocną stroną.”

Juniorzy mimo dobrego meczu nie sprostali rezerwom Gedanii, trampkarze przywieźli z Karwii wygraną i zatrzymali lidera z Sopotu. Młodzicy z dwoma zwycięstwami!

Trener Wojciech Konkol (AP KP – Gedania II):
„Przegraliśmy, lecz tak walczący zespół chcielibyśmy oglądać zawsze, niestety znów zawodzi skuteczność. W tym spotkaniu ewidentnie zabrakło nam zwykłego farta, bo znakomitych sytuacji był ogrom. Szkoda, na kolejny mecz do Gniewina jedziemy z nastawieniem na dobry mecz z naszej strony i chęcią sprawienia niespodzinaki.”

Trener Szymon Domachowski (AP KP – Ogniwo):
„Mecz walki i charakteru, tak można nazwać spotkanie z aktualnym liderem tabeli. Bardzo brzydki mecz pod względem dużej ilości ostrych fauli (jak sędzia powiedział po meczu: spokojnie 3 czerwone dla Ogniwa) niestety w tej kategorii wycofali kartki i są tylko upomnienia minutowe. 14 latkowie są bezkarni na boisku, mimo to sędzia świetnie sobie poradził z tym meczem. Wracając do meczu: jestem bardzo dumny z całej drużyny za charakter i poświecenie na boisku, niestety tego dnia na 6 rezerwowych tylko 2 wpuściłem na boisko obawiając się o zdrowie zawodników, którzy nie są jeszcze gotowi do takiej walki – zdrowie najważniejsze w takim momencie. Drużyna pokazała, że każdy musi się z nami liczyć, jak tylko mamy dzień powalczymy z każdym a taki zespół jak w tym meczu chciałbym widzieć zawsze!”

Trener Szymon Domachowski (Jantarek – AP KP):
„Mecz nie wykorzystanych sytuacji i najmniejszy wymiar kary. Przez to że nie potrafimy strzelić kilku bramek, robią się nerwy na boisku i pojedyncze okazje dla przeciwnika, gdzie jedna z nich zakończyła się bramką. Duża przewaga naszej drużyny szkoda, że w minimalistycznym i nieprzekonywującym wynikiem. Przed nami ostatni mecz tej rundy gdzie powalczymy o 2 miejsce w tabeli na rundę jesienną”

Trener Piotr Biadała (AP KP – Ogniwo):
„Fajny zacięty mecz, do końca wynik nie był pewny. Mimo wielu okazji, bramkę udało nam się zdobyć dopiero w 75 minucie meczu. Po raz pierwszy w tym sezonie udało nam się zachować czyste konto, co jest na pewno ogromnym pozytywem. Brawa dla całej drużyny za zaangażowanie i walkę do końca. W sobotę będziemy chcieli pójść za ciosem i zdobyć kolejne trzy punkty.”

Trener Wojciech Konkol (GAP – AP KP):
„Dobry pełen chęci gry w piłkę mecz, drużyna tworzyła ciekawe sytuacje pod bramką przeciwnika i była solidna w obronie. Jednak nie ustrzegliśmy się błędów indywidualnych nad którymi będzie trzeba popracować. Dwa kolejne trafienia zanotował Bartek Dobrzycki a kilka razy bardzo dobrze spisał się w bramce Olek Grabowski który zastąpił między słupkami chorego Kubę Rybackiego. Przed nami ostatni mecz w tej rundzie z mocnym przeciwnikiem jakim jest Lechia Gdańsk.”