Dużo jesiennego grania

Pierwsza drużyna w niedzielny wieczór podejmie Iskrę Szemud, nasi przeciwnicy po dziewięciu kolejkach zajmują z 14 punktami siódme miejsce w tabeli.
Iskra na wyjazdach gra bardzo nierówno, z pięciu meczy wygrali dwa, jeden zremisowali i dwa przegrali. Bilans bramek na terenie rywala to 7-18.
Po dwóch zwycięstwach (Zenit (w), Ogniwo (d)) na początku sezonu przyszła porażka 1:8 w Mrzezinie… skąd my to znamy.
W poprzedniej serii gier pokonali u siebie rezerwy Stolemu Gniewino 1:0, na to zwycięstwo i bramkę w A klasie zawodnicy z Szemudu czekali od 9 września. My natomiast na zwycięstwo czekamy o tydzień krócej, miejmy nadzieję, że w niedzielę dopiszemy do naszego konta kolejne trzy punkty!
Rezerwy drugi raz z rzędu na wyjeździe zagrają w Pucku, tym razem już z gospodarzami obiektu czyli z Zatoką 95. Zatoka po 9 kolejkach zajmuje piąte miejsce z dorobkiem 16 punktów. Poprzedni mecz pucczanie zakończyli remisem 3:3 z KS Dąbrówką Linia.
Na swoim stadionie nasz rywal prezentuje się bardzo dobrze, na pięć spotkań wygrali cztery, zainkasowali rywalom 22 bramki tracąc przy tym 5.Liczymy na dobry występ naszych rezerw!

Trzy razy w sobotę i dwa razy w niedzielę wystąpią na boiskach nasze ligowe drużyny młodzieżowe! Juniorzy spotkają się na NSR z drugim zespołem Gedanii, trampkarze u siebie zagrają z Ogniwem Sopot oraz w Karwii z Jantarkiem Władysławowo. Młodzicy starsi ugoszczą również Ogniwo, natomiast najmłodsza ligowa drużyna zagra z GAP Dąbrowa.
Przed nami również weekend z czteroma turniejami PZPN!
Po raz ostatni w tym roku odbędą się turnieje w kategorii E1 i F2, rocznik 2013 zagra na NSR, natomiast najmłodsi zagrają na Złotych Piaskach w Kosakowie. Przedostatnią serię gier mają przed sobą zawodnicy z kategorii F1 – ci zagrają na NSR i w Gdańsku na obiektach Gedanii