Zenit Łęczyce – AP KP Gdynia 6:5 (3:3)

Bramki: Konrad Świstowski x2, Olivier Pleskacz, Wiktor Sikora, Borys Kuźmin.

R-Gol B klasa gr.2

KS LZS Kębłowo – AP KP II Gdynia 3:4 (2:2)

Bramki: Mateusz Brzoskowski, Jakub Majewski, Sebastian Donafeld, Michał Wolanin.

Aż 18 goli zobaczyliśmy w meczach naszych drużyn seniorskich!

Pierwsza drużyna zdobyła ich pięć, jednak z Łęczyc przyjeżdżamy bez punktów.

Szybko wyszliśmy na prowadzenie, tak samo szybko gospodarze wyrównali, szybko wyprowadziliśmy kolejny cios… po pięciu minutach gry prowadziliśmy 2:1.

Wymian było bardzo dużo, w pierwszej części gry obie drużyny zdobyły po trzy bramki.

W drugiej połowie gospodarze dwukrotnie podwyższyli stan rywalizacji, nie byliśmy dłużni i w 70 minucie znów był remis.

W 74 minucie Zenit wbił nam szóstego gola i wygrał to bardzo emocjonujące spotkanie.

Rezerwy zagrały równie trzymający w napięciu mecz. Strzelanie w Kębłowie zaczęli gospodarze, jednak po nieco ponad kwadransie było już 2:1 dla naszego zespołu.

Do 45 minuty gospodarze zdążyli wyrównać, a na 12 minut przed końcem podwyższyli na 3:2.

Pięć minut później to my zdobyliśmy trzeciego gola, a w 90 minucie bramkarza z Kębłowa pokonał Michał Wolanin zapewniając nam zwycięstwo.

MŁODZIEŻOWE PODSUMOWANIE WEEKENDU

Junior B1 gr.1

AP KP Gdynia – Gryf Wejherowo 4:1 (3:0).

Bramki: Dawid Moszczyński, Marcel Gaultter, Viktor Tsymbala, Jakub Smeja.

Trampkarz C1 gr.1

Gryf Wejherowo – AP KP Gdynia 0:2 (0:1).

Bramki: Paweł Dąbek, Mateusz Kowalczyk.

Trampkarz C2 gr.1

AP KP Gdynia – Latarnik Choczewo 7:0 (2:0).

Bramki: Dmytro Malynko x2, Maciej Jankowski, Filip Kohnke x3, Jan Siezieniewski.

Młodzik D1 gr.1

AP KP Gdynia – Barca Bolszewo 7:2 (6:2).

Bramki: Wiktor Tuzimek x4, Wojciech Perek x2, Bartosz Dobrzycki.

Młodzik D2 gr.1

AP KP II Gdynia – Gryf Wejherowo 0:16 (0:7).

Młodzik D2 gr.2

AP KP Gdynia – Checz Gdynia 7:1 (2:0).

Bramki: Borys Fogiel x2, Franciszek Grabowski, Aleksander Stawasz, Tadeusz Grabowski, Igor Olchawa, Mikołaj Berezecki.

Juniorzy oraz trampkarze starsi pewnie pokonali Gryfa Wejherowo, roczniki 2011, 2012 i 2014 wbiły swoim przeciwnikom po siedem bramek. Srogą lekcję dostał rocznik 2013 z bardzo mocną drużyną Gryfa.