Grali seniorzy

W pierwszym sparingu po przerwie spowodowanej COVID-19 nasza pierwsza drużyna pokonała na wyjeździe Sztorm II Kosakowo 3:2.

Dobra postawa w grze obronnej doprowadziła do tego że gdynianie nie stracili gola w pierwszej połowie a po dwóch dobrze wykonanych stałych fragmentach gry i dwóch bramkach Jakuba Herbasza zakończyli pierwszą połowę wynikiem 2:0.
Obie jedenastki na drugą połowę wyszły w innych zestawieniach, gra się otworzyła. Oba zespoły grały odważniej.
W 60 minucie zawodnik gospodarzy uderzył nie do obrony na bramkę dobrze spisującego się Kacpra Groty. Chwilę później Jakub Jabłoński pewnie wykorzystał jedenastkę i ta bramka uspokoiła wydarzenia na boisku.
Gospodarze zdołali zdobyć jeszcze jedną bramkę, ale do końca meczu wyniknie uległ zmianie.