Hej Sokoły!

Wygrana seniorów z Sokołem, kolejne zwycięstwo juniorów młodszych, pierwsza wiosenna przegrana trampkarzy.

Wiele się w meczach z naszym udziałem!

Seniorzy pewnie i bez problemów pokonali Sokołem Strzelno. Wg opinii obserwatorów wynik powinien być wyższy, lecz najważniejsze że trzy punkty zostały w Gdyni!

Juniorzy starsi, w składzie których zagrało kilku zawodników z ekipy juniorów młodszych przegrali z Gedanią Gdańsk, szkoda wyniku, bo do 78 minuty nasza drużyna prowadziła 1:0, jest to na pewno kolejne spore doświadczenie.

Juniorzy młodsi przywieźli komplet ważnych punktów z Sopotu.
Trener Borys Kuźmin po meczu: „Ciężki mecz na ciężkim terenie. W 2 minucie groźnie wyglądającej kontuzji doznał Wróblewski co nigdy nic dobrego nie wróży, i tak było w tym przypadku. Mieliśmy optyczną przewagę na boisku w pierwszej połowie, i to przeniosło się na wynik, po przytomnym zachowaniu się Koriata wyszliśmy na prowadzenie 1:0. Mimo tego brakowało nam kontroli w środku pola i mecz był „rwany”. Druga połówka to podobny obraz gry do pierwszej części gry, widoczna była ambitna gra obu zespołów, dużo sytuacji stykowych. Gospodarze odpowiedzieli na 1:1 z karnego, a my po solowej akcji Dawida Holka wyszliśmy i nie oddaliśmy już prowadzenia do końca, gratulacje dla chłopaków za kolejne zwycięstwo z rzędu! Za tydzień chcemy podtrzymać ta passę w meczu z Olmipiciem.”

Trampkarze nie dali rady Jedynce II Reda.
Trener Wojciech Konkol po meczu: „Niestety, nie wykorzystaliśmy naszych sytuacji w pierwszej części gry – a te były wyśmienite aby wyjść na prowadzenie. Redzianie odpowiadali groźnymi kontrami i trzy minuty przed przerwą wyszli na prowadzenie, niestety tuż po przerwie popełniliśmy kolejny błąd i gospodarze podwyższyli stan rywalizacji. Zagraliśmy dobre spotkanie, lecz w niedzielę skuteczność to nie była nasz mocna strona”.

Rocznik 2011 rozegrał kolejny wiosenny turniej – masa emocji wyniki na styku, o to chodzi!
Trener Piotr Saj: „Z bardzo dobrej strony zaprezentowała się reprezentacja naszego klubu z rocznika 2011 podczas turniej PZPN organizowanego w Gdyni. Poziom naszej grupy mistrzowskiej jest taki, że każdy może wygrać z każdym. Mnie jako trenera najbardziej cieszy coraz lepsza gra naszego zespołu. Z dobrej strony zaprezentowali się nasi bramkarze Filip i Olgierd, którzy grali po połowie każdego meczu. Na wyróżnienie zasługuje także debiutujacy w starszej kategorii Denis Ruth, który ustrzelił hattricka przeciwko GAP Dąbrowa”.