Historycznie!

Historyczny weekend za nami, wszystkie drużyny występujące w rozgrywkach ligowych wywalczyły po trzy punkty!
Chcemy takie newsy pisać co wtorek! Brawo Panowie!

Trener Igor Kuźmin (Kaszuby – AP KP):
„W sobotnie południe spotkały się dwa mocne zespoły. Byliśmy kadrowo „przewietrzeni” ale to właśnie w takich meczach drużyna pokazuje charakter i wolę walki. Sam mecz nie był w naszym wykonaniu na pewno piękny lecz założenie było proste – zdobyć trzy punkty i je wykonaliśmy. Pomogło nam trochę szczęścia oraz dobrze dysponowany tego dnia w bramce Jan Wardzyński. Na uwagę zasługuje pierwsza bramka po bardzo ładnej zespołowej akcji z prawej strony boiska znakomicie wykorzystał ją Dawid Holk. Dziękuje gospodarzom za dobry mecz oaz grę fair play. Gratulacje dla zespołu za 5 zwycięstwo w lidze z rzędu nie zatrzymujemy się, do zobaczenia w niedziele o 19!”

Trener Paweł Brzuzy (AP KP II – KS Klukowo 82):
„Tak jak już mówiłem ostatnio bardzo chciałbym pochwalić zespół za zaangażowanie i determinację. Widzę po nich że w każdym meczu zostawiają całe swoje serducho. Ostatnio nie udało nam się wygrać mimo że byliśmy zespołem lepszym za to dzisiaj zasłużenie zdobyliśmy trzy punkty. Od początku narzuciliśmy bardzo wysokie tempo i nie pozwalaliśmy przeciwnikowi rozwinąć skrzydeł. Uważam że w tym meczu nie było żadnego słabego ogniwa. Mam nadzieje że chłopacy nie zachłysną się tym zwycięstwem i na kolejne spotkania wyjdą tak samo zdeterminowani jak w poprzednich kolejkach.”

Trener Wojciech Konkol (AP KP – Barca):
„Po niekorzystnych rezultatach w końcu udało się wygrać, nie ma co ukrywać że z każdego z nas zeszło ogromne ciśnienie. Korzystny wynik to jedno, sama gra było oczywiście dużo lepsza, jednak nie ustrzegliśmy się błędów które w kolejnych spotkaniach nie mają prawa się przytrafić. Generalnie kilka prostych fragmentów gry jest do ogromnej poprawy. Bardzo dobry mecz zaliczył Franciszek Gronek, w defensywie był praktycznie nie do przejścia, Igor Sałański znakomicie bił stałe fragmenty gry (min. bramka bezpośrednio z rzutu rożnego), cieszy też odblokowanie Szymona Kołeczka!
W meczu Barcą wywalczyliśmy korzystny wynik więc kilka plusów można z tego wyciągnąć, ale musimy pamiętać aby te plusy nie przysłoniły nam minusów nad którymi będziemy ciężko pracować”


Trener Szymon Domachowski (Gryf – AP KP):
„W sobotni poranek udaliśmy się na Wzgórze Wolności i kolejny raz zagraliśmy dobry mecz. Cały zespół bardzo dobrze prezentował się na boisku tworząc sobie po przez fajną grę sytuację bramkowe. Cieszę się z odblokowania Macieja Krzemińskiego u którego głód bramek jest ogromny i nareszcie się przełamał. Kolejny bardzo dobry mecz zagrała nasza obrona, która jest pewna w swoich poczynaniach. Debiut w drużynie zaliczył Kamil Piosik na tyle udany że wpisał się na listę strzelców i po jednym ze strzałów uszkodził stalową poprzeczkę. Kolejny raz ogromne brawa dla całej drużyny za zaprezentowanie swoich umiejętności i pozostawiony charakter na boisku.”

Trener Piotr Saj (SAP – AP KP):
„Mecz wyjazdowy z zaprzyjaźnioną drużyną Sopockiej Akademii Piłkarskiej od początku układał się po naszej myśli. Szybko strzelona bramka przez Jana Siezieniewskiego ustawiła spotkanie. Nasz szef formacji defensywnej Kornel Kowalczyk do spółki z m.in. Patrykiem Koniecznym bardzo pewnie radzili sobie z atakami sopocian. Świetny występ naszego kapitana Antoniego Kuberackiego, który wreszcie strzelił bramkę strzałem z dystansu i zanotował przepiękną asystę przy pierwszej bramce. Z meczu na mecz nasza gra wygląda coraz lepiej. Mamy nadzieję, że potwierdzimy coraz lepszą formę w kolejnym spotkaniu z Salosem Rumia.”