i po październiku

Pierwsza drużyna nie bez problemów, ale zgarnęła po raz dziesiąty w tym sezonie komplet punktów, rezerwy wróciły ze Steblewa z jednym, ale cennym bo pierwszym zdobytym na wyjeździe punktem.
Juniorzy walczyli dzielnie, lecz goście z Luzina okazali się minimalnie lepsi, młodzicy zdecydowanie pokonali drugi zespół Orkana Rumia.

Trener Igor Kuźmin (AP KP – AP Cassubian):
„Mecz z rodzaju piłkarskie jaja. Naprawdę dawno albo nigdy nie byłem na takim meczu w którym piłka by nie chciała wpaść do bramki. Mecz w 80% przy naszym posiadaniu piłki stworzyliśmy sobie 10-15 okazji stuprocentowych a to goście do 46 minuty wygrywali. Na szczęście mamy szeroką kadrę i zmiennicy pomogli. Dawid Bomba stał się bohaterem w doliczonym czasie gry, doskoczył do piłki,  wykorzystał ruch rywala i sędzia musiał gwizdać na jedenastkę. Pewnym strzałem popisał się Szymon Domachowski i zdobył swoją druga brankę w tym meczu, po tym sędzia zakończył mecz.
Dziękujemy gościom za sportową rywalizację i gra fair play do samego końca.”

Trener Igor Kuźmin (Wisła – AP KP II)
„W sobotnie południe spotkały się dwie wyrównane drużyny. Pierwsze piętnaście minut to całkowita nasza dominacja co przerodziło się w niestety tylko jedna bramkę a powinniśmy strzelić ich więcej. Przeciwnik wykorzystał nasza nieuwagę w defensywie przy stałych fragmentach gry i do przerwy schodziliśmy przy wyniku 2:1. Niestety druga połowa to tez brak naszej skuteczności a przeciwnik niczym wytrawny bokser wyprowadził kolejny cios. Końcówka spotkania to dwie bramki w dwie minuty najpierw akcje Karola Wandke i Kornela Plaskiewicza wykończył głową Oskar Kasprowicz a następnie wrzutkę z głębi pola od Jakuba Gapińskiego wykorzystał Michał Wróblewski. Gratulacje dla chłopaków za grę do samego końca i za pierwszy punkt na wyjeździe!”

Trener Wojcich Konkol (AP KP – Wikęd):
„Szkoda straconych punktów, powinniśmy wykorzystać swoje sytuacje i ułożyć mecz pod siebie. Goście jednak byli bardzo zdeterminowani i dobrze zorganizowani co przełożyło się  na wykorzystanie naszych błędów.
W kolejnych spotkaniach musimy wykazać się większą koncentracją i skupieniem w odpowiednim fragmencie gry, odpowiednie wybory też na pewno będą nam pomocne, niestety samym zaangażowaniem meczów się nie wygrywa”

Trener Piotr Saj (AP KP – Orkan II):
„Po ciężkim wyjazdowym spotkaniu w Bojanie tym razem zagraliśmy mecz u siebie z Orkanem II Rumia. W związku z kontuzjami, wyjazdami i zawieszeniami naszych bramkarzy, rękawice przywdział tego dnia Kostek Lewandowski, który dzień wcześniej obchodził swoje 10 urodziny. Najbardziej cieszy mnie, że w tym spotkaniu potrafiliśmy wreszcie dłużej utrzymać się przy piłce, budowaliśmy składne akcje krótkimi podaniami, które skutecznie wykańczali nasi zawodnicy ofensywni. Wreszcie przypomnieli sobie jak strzela się gole Jakub Kania, Wojtek Malik i Denis Ruth. Cała ta trójka zagrała bardzo dobre spotkanie, podobnie jak cały nasz zespół.”