POWŁANIA 2011 – CISOWA CUP

TURNIEJ „CISOWA CUP” dla rocznika 2011 MIEJSCE: Szkoła Podstawowa nr 31 Gdynia, ul. Chylońska 227KIEDY: 16.11.2019 ZBIÓRKA: godz. 8.30 Pierwszy mecz rozgrywamy o godz. 9.00 POWOŁANI: NEUMANN Filip; JANKOWSKI Maciej; KOWALCZYK Kornel; MAGDZIARZ Wojtek; POTURALSKI Kostek; KOHNKE Filip; BUKOWSKI Bartek Opłata wpisowa: 20 zł zbierana przez Trenera w dniu turnieju. ZABIERAMY: Nowe stroje ligowe; Koszulkę …

POWOŁANIA (LO D1) – Mecz Ligowy Rocznika 2007/08.

SPOTKANIE: AP KP Gdynia – BAŁTYK Gdynia. Miejsce: GCS, ul. Olimpijska 5/9Data: 03.11.2019 (niedziela)Zbiórka: 14.30 POWOŁANI: Piotr Bielang Mateusz Brzoskowski Mateusz Kozdra Kacper Kozikowski Dorian Łakomski Maciej Perek Filip Raucki Marcin Rycak Michał Rycak Krzysztof Ukleja Aleksander Tatkowski Dominik Wolszon Maciej Wosek Zabieramy ze sobą: komplet meczowy (koszulka, spodenki, getry), odzież termiczną, buty do gry, …

POWOŁANIA (TL E2) – Turniej Ligowy Rocznika 2010

Miejsce: GCS, Gdynia ul. Olimpijska 5/9Zbiórka: 13.10.2019 godzina 8:30 POWOŁANI: NEUMANN Filip; BOCIAN Wojtek; DERWIŃSKI Norbert; CHWIEJCZAK Filip; SMENTOCH Gabryś; WICHERKIEWICZ Jan; KOHNKE Filip; JANKOWSKI Maciej; UBRYCH Miłosz; DĄBEK Paweł; Każdy zabiera: NOWE KLUBOWE Stroje i Dresy; Odzież termiczną; Ochraniacze; Getry; Korki lub turfy; Wodę; Legitymację;

POWOŁANIA (LO D1) – Mecz Ligowy Rocznika 2007/08.

SPOTKANIE: Ejsmond Club – AP KP Gdynia Miejsce: CHECZ, Gdynia ul. Zamenchofa 17Data: 28.09.2019 godz.10.00 POWOŁANI: Piotr Bielang; Mateusz Brzoskowski; Jakub Czop; Filip Jatczyszyn; Kacper Kozikowski; Dorian Łakomski; Maciej Perek; Aniela Pecak; Filip Raucki; Marcin Rycak; Michał Rycak; Aleksander Tatkowski; Krzysztof Ukleja; Maciej Wosek; INFO: granatowe getry; ochraniacze; niebieskie spodenki; odzież termiczna; czapka (gdyby było …

POWOŁANIA (LW C1) – Mecz Ligowy Rocznika 2005

SPOTKANIE: MKS Gryf Tczew – AP KP Gdynia Miejsce: Tczew, Ceglarska 5Zbiórka: 28.09.2019 godzina 10:00 POWOŁANI: Pączek(b), Irczuk, Holk, Magierski, Ostrowski, Paradowski, Plaskiewicz, Domański, Duda, Kasprowicz, Pleskacz, Wyszomierski, Rutkowski, Mendyka, Pawlicki, Makowski Magierski Koriat INFO: stroje czarne i czerwone; wszyscy w dresach klubowych; OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA

POWOŁANIA (TL E2) – Turniej Ligowy Rocznika 2010

Miejsce: GCS, Gdynia ul. Olimpijska 5/9Zbiórka: 29.09.2019 godzina 7:45 POWOŁANI: NEUMANN Filip; BOCIAN Wojtek; DERWIŃSKI Norbert; CHWIEJCZAK Filip; SMENTOCH Gabryś; WICHERKIEWICZ Jan; KOHNKE Filip; JANKOWSKI Maciej; UBRYCH Miłosz; DĄBEK Paweł; JAKUS Michał; Każdy zabiera: NOWE KLUBOWE Stroje i Dresy; Odzież termiczną; Ochraniacze; Getry; Korki lub turfy; Wodę; Legitymację;

POWOŁANIA (LO D1) – Mecz Ligowy Rocznika 2007/08

Miejsce: GCS, Gdynia ul. Olimpijska 5/9 Zbiórka: 21.09.2019 godzina 14:00 POWOŁANI: Dorian Łakomski; Filip Jatczyszyn; Maciej Wosek; Filip Raucki; Dominik Wolszon; Maciej Perek; Jakub Czop; Tomasz Budych; Mateusz Brzoskowski; Piotr Bielang; Kacper Kozikowski; Mateusz Kozdra; Krzysztof Ukleja INFO: Niebieskie Spodenki; Granatowe getry; Ochraniacze; Odzież termiczna; Obecność Obowiązkowa

POWOŁANIA („B” Klasa) – Mecz Ligowy

AP KP GDYNIA – SANTOS GDAŃSK Miejsce: GCS, Gdynia ul. Olimpijska 5/9 Zbiórka: 21.09.2019 godzina 16;15 POWOŁANI: Grota; Romanow; Smorongiewicz; Nasierowski; Bezek; Betka; Sztorch; Majewski; Choldrych; Jabłoński; Domeracki; Kuss; Woźniak; Biadała; Wolszon; Wawrzyński; INFO: strój, GRANATOWE GETRY, ochraniacze, legitymacje bądź dowód osobisty,

POWOŁANIA (TL F1) – Turniej Ligowy Rocznika 2011

Miejsce: NSR, Gdynia ul. K. Górskiego 10 Zbiórka: 21.09.2019 godzina 9:15 POWOŁANI: Bartek Bukowski; Miłosz Janczewski; Maciej Jankowski; Filip Kohnke; Kornel Kowalczyk; Wojtek Magdziarz; Filip Neumann; Olgierd Pancewicz; Kostek Poturalski; Każdy zabiera: Koszulkę meczową (żółta); Spodenki; Odzież termiczną; Ochraniacze; Getry; Korki lub turfy; Wodę; Legitymację; PROSZĘ O POTWIERDZENIE OBECNOŚCI u trenera Szymona Domachowskiego tel. 503919727 …