Jak przystało na mistrza

Seniorzy, czyli mistrz pierwszej gdańskiej grupy B klasy zdecydowanie i pewnie pokonał AP Cassubian, hat-trikiem popisał się Dawid Holk.
Rezerwy niestety okazały się słabsze od lidera z Pruszcza Gdańskiego.
Juniorzy nie wykorzystali szansy na walkę o awans do ligi wojewódzkiej, trampkarze w spotkaniu derbowym uznali wyższość Bałtyku, natomiast młodzicy już w czwartek przegrali z Dragonem Pomorze.

Trener Igor Kuźmin (AP Cassubian – AP KP):
„Bardzo udane spotkanie w naszym wykonaniu, prawie przez cały mecz dominowaliśmy nad gospodarzami dobrze operowaliśmy piłką. W grze defensywnej było widać duży spokój co przełożyło się na cały zespół. Musze pochwalić Dawida Holka który zaliczył Hat-tricka był bardzo skuteczny tego dnia. Wielkie gratulacje dla całego zespołu udało się przekroczyć 100 bramek zdobytych co określa nasz ofensywny charakter w tym sezonie. Dziękujemy drużynie gospodarzy, do końca sezony zostały nam trzy mecze, liczymy na wsparcie naszych kibiców!”

Trener Igor Kuźmin (Czarni II – AP KP II):
„Niestety nie udźwignęliśmy mentalnie tego meczu. Nie lubię mieć wymówek ale parę braków kadrowych na pewno wpłynęło negatywnie na naszą grę. Do momentu straty pierwszej bramki wyglądało to dość prawidłowo, drużyna dobrze przesuwała się w obronie. Niestety błąd przy strzale naszego bramkarza podłamał chłopaków potem nie uszczegliśmy sie błędów i na przerwę schodziliśmy z wynikiem 4:0. Druga połowa to już spokojniejsza gra gospodarzy i tylko jedna stracona bramka, próbowaliśmy odgryzać się kontrami ale nic nie udało się zamienić na bramkę. Gratulacje dla gospodarzy, tego dnia byli od nas zdecydowanie lepsi. Do końca sezonu zostały nam dwa mecze zapraszamy serdecznie na nie naszych kibiców!”

Trener Wojciech Konkol (Wikęd – AP KP)
„Bardzo żałujemy niewykorzystanej przez nas szansy, mecz zaczęliśmy słabo. Po dograniu zawodnika gospodarzy Dawid Sosonowski źle interweniował i skierował piłkę do własnej bramki.
Kolejne fragmenty gry należały do nas, stworzyliśmy kilka znakomitych sytuacji do zdobycia bramki, jednak na naszej drodze stawała poprzeczka, bramkarz z Luzina czy bardzo nierówne boisko, tu akurat nie ma co lamentować, bo wiadomo że plac gry był taki sam dla obu ekip, ale fart nie był po naszej stronie. Gospodarze podwyższyli prowadzenie jeszcze przed przerwą wykorzystując nasz błąd.
W drugiej połowie cały czas próbowaliśmy odrabiać straty jednak udało się nam zdobyć tylko jednego gola, Wikęd zaś groźnie kontrował i jeszcze dwa razy pokonał naszego bramkarza.”


Trener Szymon Domachowski (AP KP – Bałtyk):
„Przegrywamy mecz z sąsiadem z Gdyni, który w przyszłym sezonie zagra w lidze wojewódzkiej. Nieźle graliśmy w obronie, mniej niż zwykle sytuacji z przodu, mimo że przegrywamy 3:1 jesteśmy zadowoleni z dobrych fragmentów gry z mocnym przeciwnikiem. Bałtykowi życzymy powodzenia w lidze a my spokojnie skupiamy się na naszej pracy.”

Trener Piotr Saj (AP KP – Dragon):
„Wietrzne popołudnie w malowniczej miejscowości Bojano i rywalizacja z wiceliderem. Na ten mecz pojechała szeroka kadra bo aż 16 zawodników. Druga połowa bardzo dobra w naszym wykonaniu, pokazaliśmy duże zaangażowanie i gra wygląda z biegiem meczu coraz lepiej. Gra na naturalnej, nieidealnej murawie, to zawsze cenne doświadczenie dla moich zawodników”