Kalendarz drużyny

I liga wojewódzka C2 Trampkarz "sportbm" 14 2018-03-24 - 2018-03-25 2018-03-25 13.00 AP KP GDYNIA BENIAMINEK O3 STAROGARD GD. Gdynia NSR, Górskiego 10
I liga wojewódzka C2 Trampkarz "sportbm" 15 2018-03-28 - 2018-03-31 2018-03-31 13.00 Lechia Gdańsk AP KP GDYNIA Gdańsk, Traugutta 29
I liga wojewódzka C2 Trampkarz "sportbm" 16 2018-04-07 - 2018-04-08 23-05-2018 17.30 AP KP GDYNIA Cartusia Kartuzy Gdynia, Olimpijska 5/9
I liga wojewódzka C2 Trampkarz "sportbm" 17 2018-04-14 - 2018-04-15 2018-04-15 12.00 GDYŃSKA AP DĄBROWA AP KP GDYNIA Gdynia, Nauczycielska 9
I liga wojewódzka C2 Trampkarz "sportbm" 18 2018-04-21 - 2018-04-22 2018-04-21 15.00 AP KP GDYNIA KS Gryf Słupsk Gdynia, Olimpijska 5/9
I liga wojewódzka C2 Trampkarz "sportbm" 19 2018-04-28 - 2018-04-29 2018-04-28 12.30 Chojniczanka 1930 Chojnice AP KP GDYNIA Chojnice, Bałtycka 1
I liga wojewódzka C2 Trampkarz "sportbm" 20 2018-05-05 - 2018-05-06 2018-05-05 15.00 AP KP GDYNIA GRYF TCZEW MKS Gdynia, Olimpijska 5/9
I liga wojewódzka C2 Trampkarz "sportbm" 21 2018-05-12 - 2018-05-13 2018-05-12 15.00 AP KP GDYNIA Gedania Gdańsk Gdynia, Olimpijska 5/9
I liga wojewódzka C2 Trampkarz "sportbm" 22 2018-05-19 - 2018-05-20 2018-05-19 13.00 AP KP GDYNIA ULKS U-2 Bytów Gdynia, Olimpijska 5/9
I liga wojewódzka C2 Trampkarz "sportbm" 23 2018-05-26 - 2018-05-27 2018-05-27 16:00 Jaguar Gdańsk AP KP GDYNIA Gdańsk, Wyzwolenia 8
I liga wojewódzka C2 Trampkarz "sportbm" 24 2018-06-02 - 2018-06-03 2018-06-02 13.00 AP KP GDYNIA Jantar Ustka Gdynia, Olimpijska 5/9
I liga wojewódzka C2 Trampkarz "sportbm" 25 2018-06-09 - 2018-06-10 2018-06-10 19.00 Arka Gdynia SI AP KP GDYNIA Gdynia, Nauczycielska 9
Iliga wojewódzka C2 Trampkarz "sportbm" 26 2018-06-16 - 2018-06-17 2018-06-17 17.00 AP KP GDYNIA BAŁTYK GDYNIA AP Gdynia, Olimpijska 5/9
Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 1 16 2018-03-17 - 2018-03-18 2018-04-04 17.30 KTS-K LUZINO AP KP GDYNIA Luzino, Mickiewicza 22
Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 1 17 2018-03-24 - 2018-03-25 2018-03-24 11.00 BAŁTYK II GDYNIA AP AP KP GDYNIA Gdynia, Olimpijska 5/9
Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 1 18 2018-03-28 - 2018-03-29 29-05-2018 17.30 AP KP GDYNIA PROFAN GOŚCICINO Gdynia, Olimpijska 5/9
Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 1 19 2018-04-07 - 2018-04-08 2018-04-07 13.00 Korona Żelistrzewo AP KP GDYNIA Żelistrzewo, Szkolna 2
Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 1 20 2018-04-14 - 2018-04-15 2018-04-15 11.00 AP KP GDYNIA BARCA BOLSZEWO Gdynia, Olimpijska 5/9
Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 1 21 2018-04-21 - 2018-04-22 2018-04-22 13.00 Iskra Gdynia AP KP GDYNIA Gdynia, Olimpijska 5/9
Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 1 22 2018-04-28 - 2018-04-29 2018-04-29 13.00 AP KP GDYNIA GDYŃSKA AP DĄBROWA Gdynia, Olimpijska 5/9
Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 1 23 AP KP GDYNIA pauzuje w kolejce
Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 1 24 2018-05-12 - 2018-05-13 2018-05-13 15.00 AP KP GDYNIA Zatoka 95 Puck Gdynia, Olimpijska 5/9
Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 1 25 2018-05-19 - 2018-05-20 2018-05-16 18.00 UKS Jedynka II Reda AP KP GDYNIA Reda, Łąkowa 59
Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 1 26 2018-05-26 - 2018-05-27 2018-05-26 17.00 AP KP GDYNIA Kaszuby Połchowo Gdynia, Olimpijska 5/9
Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 1 27 2018-06-02 - 2018-06-03 2018-06-03 15.00 Cisowa Gdynia AP KP GDYNIA Gdynia, Olimpijska 5/9
Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 1 28 2018-06-09 - 2018-06-10 2018-06-10 15.00 AP KP GDYNIA MKS Władysławowo Gdynia, Olimpijska 5/9
Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 1 29 2018-06-16 - 2018-06-17 2018-06-16 11.00 Orkan Rumia MKS AP KP GDYNIA Rumia, Bukowa
Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 1 30 2018-06-23 - 2018-06-24 2018-06-24 12 Gryf Wejherowo WKS AP KP GDYNIA Wejherowo, Wzgórze Wolności 1
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości