Kibice wracają na trybuny!

Kibice wracają na stadiony! Od jutra obiekty będą mogły być wypełnione w 25% – co oznacza że serdecznie zapraszamy na nasze mecze!

Na jutro mamy zaplanowane trzy mecze oraz turniej kategorii E1, weekend zakończymy w niedziele wieczornym meczem juniorów starszych z Beniaminkiem 03 Starogard Gdański.

Seniorzy zagrają mecz na szczycie! O bardzo ważne punkty powalczą na obiekcie Stolemu Gniewino.
Rocznik 2005 podejmie u siebie Orkan Rumia – tu oczywiście mamy nadzieję na korzystny wynik ze strony gdynian. Trampkarze dwie godziny wcześniej niż starsi koledzy spotkają się z Błękitnymi Wejherowo i na pewno powalczą o kolejne punkty.

Pierwszy turniej w ramach rozgrywek PomZPN rozegra drużyna trenera Szymona Domachowskiego, w sobotni poranek na obiekcie Gdyńskiego Centrum Sportu na pewno będzie co oglądać!

ZAPRASZAMY DO KIBICOWANIA !

W minioną środę trampkarze zapoczątkowali odrabianie spotkań które były odwołane ze względu na obostrzenia spowodowane pandemią COVID-19.

Nasz zespół wygrał z Klifem Chłapowo 5:3, jednak to goście wygrywali do 37 minuty 2:0 – wielkie brawa za comeback!
Trener Wojciech Konkol: „Początek meczu należał do nas, tak jak sobie ustaliliśmy od razu ruszyliśmy na rywala lecz szwankowała sztuczność i to goście wyszli na prowadzenie korzystając z naszego błędu. Jesteśmy zadowoleni z tego że mimo straty dwóch bramek potrafiliśmy otrząsnąć się, wyrównać i wyjść na prowadzenie, takie mecze bardzo budują.Na szczególną uwagę zasługuje pierwsza w rozgrywkach ligowych bramka Maćka Woska – to uderzenie było przepiękne!”