Końcówka

Dwa zwycięstwa, remis i porażka – taki bilans mamy po ostatniej serii gier.
Sezon nieubłaganie ma się ku końcowi, pozostały nam dwa weekendy z AP KP, w tym tylko jeden z drużynami młodzieżowymi!

Trener Igor Kuźmin (Huragan – AP KP):
„W sobotnie popołudnie wybraliśmy się do Smolna. Od początku spotkania byliśmy stroną dominującą, cierpliwie przygotowaliśmy akcje i do momentu pierwszej bramki przeciwnik dobrze się bronił. Na szczęście ostatnio skuteczni są nasi napastnicy co przyniosło efekt trzech bramek strzelonych do przerwy. Niestety jeden błąd przy wyprowadzaniu piłki poskutkował stratą piłki i gola dosłownie równo z gwizdkiem na przerwę. Drugą połowę zaczęliśmy ponownie mądrze i szybko wbiliśmy rywalom trzy bramki niestety również historia się powtórzyła i po naszych błędach tracimy kolejne dwie bramki, co nie zdarzyło się do tej pory”

Trener Igor Kuźmin (Stoczniowiec II – AP KP II):
„Dziś zagraliśmy inaczej niż zwykle, niżej ustawieni czekając na błąd rywali i skuteczną kontrę. W pierwszej połowie plan udał się dwa razy – mieliśmy wyborne okazję do strzelenia bramki lecz zabrakło zimnej krwi.
W drugiej połowie przeciwnik bardziej przycisnął nasz zespół, ale dobrze tego dnia dysponowani byli obrońcy oraz bramkarz. Dziwny wynik jak na rozgrywki B klasy – 0:0, uważam że gospodarze byli ciut lepsi ale nasza taktyka prawie była skuteczna bo tylko jeden punkt a nie trzy wywozimy z Gdańska. Dziękujemy Stoczniowcowi za mecz w duchu fair play, miło było zagrać na dobrej dużej płycie boiska.
Bardzo chciałabym podziękować i pogratulować całej drużynie za naprawdę niezły sezon szczególnie druga runda poza jedną wpadką okazała się dla nas bardzo udana.”

Trener Szymon Domachowski (Iskra – AP KP)
„Bardzo ciężki teren i mecz z mocnym fizycznie przeciwnikiem. Cieszymy się, że to my od początku dyktowaliśmy warunki gry, mimo że straciliśmy jako pierwsi bramkę po wrzucie piłki z autu, zaskoczeni byliśmy że w tym wieku tak daleko można wyrzucić piłkę. W dalszej części meczu udało się strzelić 2 bramki a ozdobą na pewno była bramka Dawida Moszczyńskiego który mijał przeciwników jednego po drugim po czym strzelił bramkę. Brawa dla zespołu przed nami ostatni mecz i kończymy ten jakże udany sezon!”