Koniec majówki

Na koniec majówki zagramy trzy spotkania, na plac gry wybiegną zespoły seniorskie oraz juniorzy młodsi.
Trampkarze starsi swój mecz z Ejsmondem zagrają 9 maja, a rocznik 2010 pauzuje. Młodzicy starsi swój mecz Pokoleniami Lechii Gdańsk rozegrali dwa tygodnie temu, a najmłodsza grupa ligowa tak jak ich dwa lata starsi koledzy pauzują.

Pierwsza drużyna podejmie przy Olimpijskiej Zenit Łęczyce który z 33 punktami plasuje się na 6 miejscu. Wiosną nasi goście jeszcze nie przegrali (2 zwycięstwa i 2 remisy), warto dodać że w meczach z udziałem Zenitu pada bardzo dużo goli – ich bilans bramek to 64-41.
W jesiennym meczu który zagraliśmy w okrojonym składzie w Łęczycach przegraliśmy wysoko 1:8, jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobył wtedy Kamil Ostrowski.

W sobotę rezerwy w Połchowie spotkają się z Kaszubami które są o jedną pozycję w tabeli B klasy nad nami. Nasi przeciwnicy wiosną w pięciu meczach wygrali raz i cztery razy schodzili z boiska pokonani. Jesienią wygraliśmy w Gdyni 4:1 po dwóch trafieniach Filipa Piernickiego i po jednym Jana Michalskiego i Matusza Świgońskiego. Liczymy, że odrobimy ten jeden punkt do naszego najbliższego przeciwnika.

Juniorzy na NSR podejmą Gryfa Wejherowo, nasz zespół ma dobrą passę i jest niepokonany od trzech spotkań, więc oczekujemy dobrego meczu w wykonaniu zespołu U-17.