koniec października

Przed nami ostatnia w październiku, już 11 kolejka A i B klasy!
Pierwsza drużyna zagra w sobotę w Bojanie z Dragonem. Smoki plasują się na trzeciej pozycji w tabeli i mają na swoim koncie 22 punkty. Do tej pory przegrali tylko raz na wyjeździe z Ogniwem Sopot (1:2) i raz podzielili się punktami, u siebie ze Sztormem Kosakowo (3:3).
W czterech spotkaniach domowych Dragon zgromadził 10 punktów, strzelając 13 goli tracąc przy tym 7. W ostatniej serii gier nasz przeciwnik nie zagrał, mecz z rezerwami Stolemu Gniewino z powodów złych warunków atmosferycznych został przełożony na 18 listopada.
My po ostatniej wygranej z Iskrą Szemud nastawiamy się na dobry występ i zdobycz punktową – szykuje się ciekawe spotkanie!
Rezerwy w niedzielę przy Olimpijskiej podejmą Pumę Darzlubie, ostatni zespół w tabeli B klasy. Darzlubianie do tej pory nie zdobyli choćby punktu, a najbliżej zdobyczy punktowej byli w Prusewie gdzie w 7 kolejce przegrali z Arką 0:1. Bilans bramkowy Pumy po 10 kolejkach to 7-48, z czego na boiskach rywala to 4-19.

Ostatnie swoje mecze tej jesieni rozegrają trampkarze i młodzicy młodsi! Juniorzy pojadą na mecz z rezerwami Stolemu Gniewino. Trampkarze starsi na wyjeździe zmierzą się z Jaguarem II, natomiast młodsi w piątkowy wieczór spotkają się ze Sztormem Kosakowo. W pierwszym przypadku stawką meczu jest trzecie miejsce w tabeli, w drugim zaś drugie miejsce w tabeli – jest o co grać przed zimą!
Młodzicy starsi w sobotę rano spotkają się z Pomorzaninem, młodsza ekipa pożegna się z rundą jesienną meczem domowym z Lechią Gdańsk.

Ostatnie turnieje PZPN mają przed sobą zawodnicy z rocznika 2014 i 2015, jednak ci drudzy mają swoje ostatnie zawody przełożone o tydzień wcześniej. Zawodnicy z grupy 6 zagrają za tydzień w Gdańsku. W ten weekend zagramy na obiekcie Gedanii i w Gdyni na Narodowym Stadionie Rugby.