Korzystne wyjazdy

Seniorzy z kolejnym pewny zwycięstwem, rezerwy z minimalną przegraną.
Juniorzy przywieźli cenne punkty z Gniewina, trampkarze po przerwie spowodowanej pauzą zainkasowali trzy oczka, młodzicy natomiast okazali się słabsi od Jedynki II Reda.

Trener Igor Kuźmin (Zenit II – AP KP):
„Gratulacje dla całego zespołu, chłopaki zagrali dziś z chłodną głową co przyczyniło się do pewnego zwycięstwa z bardzo groźnym u siebie rywalem. Mecz od początku „ułożył nam się” szybka pierwsza bramka po zamieszaniu w polu karnym Piotra Saja oraz dwie zespołowe akcję które wykończył dobrze tego dnia dysponowany Kamil Ostrowski dały nam komfort do końca tego spotkania”

Trener Paweł Brzuzy (AP KP II – Stoczniowiec II):
„Dzisiaj spotkały się dwie drużyny na podobnym poziomie umiejętności. Mecz był wyrównamy i toczył się głównie w środkowej strefie boiska. Bardzo szybko wyszliśmy na prowadzenie. Mieliśmy jeszcze 2-3 dogodne sytuacje do strzelenia bramki, niestety nie udało nam się ich wykorzystać. Przeciwnik był dobrze zorganizowany i konsekwentny w swoich działaniach, dzięki czemu doprowadził do wyrównania. W ostatnich minutach doliczonego czasu wykorzystał nasz brak koncentracji i po stracie piłki w strefie wysokiej wyprowadził zabójczy kontratak. Szkoda naszych chłopaków, bo zostawili dużo zdrowia na boisku. Niepokoją nas za to zmiany, ponieważ powinny one podnosić, albo chociaż utrzymać poziom gry, niestety w ostatnich spotkaniach zmiennicy nam nie pomagają. Chcemy, żeby każdy z nich grał w każdym meczu, jednak muszą na to zasłużyć swoją dobrą postawą podczas treningu a także podczas meczu, kiedy to otrzymują swoją szansę.”

Trener Wojciech Konkol (Stolem II – AP KP)
„Bardzo cieszymy się z końcowego wyniku meczu w Gniewinie, gospodarze jak zwykle poprzeczkę zawiesili nam wysoko. Samo spotkanie było bardzo twarde, obfitowało w dużą ilość fauli z obu stron, jednak nie zabrakło też ciekawych akcji podbramkowych. Każdemu zawodnikowi należą się brawa za ambitną grę do samego końca spotkania, po dwóch przegranych (2x 3:4) było widać że koniecznie chcą rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść.
Przed nami dwie ostatnie kolejki w tej rundzie, chcemy zaprezentować się z dobrej strony aby w dobrych humorach, solidnie przepracować zimę.”

Trener Szymon Domachowski (AP KP – EKO-Prod):
„Odblokowaliśmy skuteczność co bardzo cieszy. Był to mecz w którym sprawdzaliśmy zawodników na nowych pozycjach oraz szansę dostali zawodnicy, którzy po przez ciężką pracę na treningach zasłużyli na grę, a co najbardziej cieszy, że właśnie Ci zawodnicy w dużej mierze przesądzili o wyniku meczu: Kokowski bramka i asysta, Wasilewski dwie bramki.
Mecz na duży plus, nie ustrzegliśmy się jednak błędów w obronie tracąc dwie bramki. Bardzo dobry mecz rozegrał Maciej Jankowski oraz Mateusz Zinke, którzy napędzali akcje ofensywne drużyny. Brawa dla całego zespołu. Przed nami ostatni mecz i kończymy rundę jesienną.”

Trener Piotr Saj (AP KP – Jedynka II):