Mamy II Rundę

Sezon wystartował!
Emocje pucharowe za nami, pierwsza drużyna zameldowała się w kolejnej rundzie wojewódzkiego Pucharu Polski, rezerwy niestety okazały się słabsze od gości z Przodkowa.
W II rundzie PP zmierzymy się w Mrzezinie ze Startem, ten mecz zaplanowany jest na środę, 30 sierpnia.
W najbliższy weekend ruszają rozgrywki ligowe – zapowiedź weekendu niebawem.

Trener Igor Kuźmin:
„Mecz pucharowy traktowaliśmy jako fajne przetarcie przed ligą, wiedzieliśmy że poziomem sportowym jesteśmy lepszą drużyną od zespołu z Klukowa i to udowodniliśmy, choć gospodarze postawili nam ciężkie warunku.
W pierwszej połowie gdybyśmy byli skuteczniejsi mecz byłby już rozstrzygnięty ale brakowało tej „kropki nad i”. Dobrze zaprezentowali się nowi zawodnicy w pierwszym zespole. Gratulacje za awans do kolejnej rundy oraz dziękujemy gospodarzom za mecz w duchu fairplay.
W środowy wieczór natomiast spotkaliśmy się z beniaminkiem A klasy który podobnie jak nasz I zespół w zeszłym sezonie wygrał swoją grupę B klasy. Widać było od początku meczu większą kulturę gry zespołu z Przodkowa. W pierwszej połowie dzielnie się broniliśmy do momentu popełnienia błędu, złą komunikację między bramkarzem a obrońcą wykorzystał napastnik gości. Staraliśmy się poprzez wyprowadzenie piłki z własnej połowy szukać bocznych sektorów, co poniekąd się udawało. Na drugą połowę plan był troszkę inny, mieliśmy podejść wyżej i zaatakować na całym boisku, niestety bramka w 55 minucie dla Orlika po kolejnym naszym błędzie troszkę zabiła ten mecz. Walczyliśmy do końca o zwycięstwo, udało się zdobyć jedną bramkę na którą chłopcy zasłużyli!
Gratulacje dla zespołu gości, a my skupiamy się już na pierwszym meczu ligowym w Kębłowie, już w sobotę o 15:30, liczymy na 3 punkty!”