Minęła majówka

Mamy dla was jeszcze lekkie podsumowanie majówki!

Seniorzy w niedzielny poranek pojechali na mecz z Arką Prusewo – tam obyło się bez niespodzianek, pewna wygrana na pewno bardzo cieszy, a jeszcze bardziej skuteczność naszych zawodników!

Juniorzy starsi spotkali się z Chojniczanką Chojnice – goście nie pozostawili złudzeń, lecz nasza drużyna była bardzo dzielna!
Trener Igor Kuźmin po meczu: „Mecz, niestety od razu ustawiła czerwona kartka dla Miłkowskiego trzeba przyznać że chłopcy bardzo dzielnie się bronili przez cały mecz często odgryzając się w kontraktach. Na uwagę zasługuje bramka zdobyta przez Bartkowiaka z 40 metrów”

AP Jaguar II Gdańsk był rywalem juniorów młodszych, niestety okazał się lepszy – apetyty były dużo większe…

Trener Borys Kuźmin po meczu: „Z dużymi ambicjami i nadziejami zaczęliśmy ten mecz. Niestety proste błędy w asekuracji czy błędy w kryciu przy stałych fragmentach gry pozbawiły nas korzystnego wyniku. Zabrakło zimnej krwi w kluczowych momentach spotkania. Na duży plus zasługuje piękne uderzenie Igora Dudy, którym to otworzyliśmy wynik spotkania. Za tydzień chcemy pokazać inną twarz naszego zespołu tym razem w meczu rezerwami Gedanii.”

Trampkarze jak na razie wiosną uzbierali komplet punktów, tym razem do Gdyni przyjechała Barca Bolszewo.
Trener Wojciech Konkol po meczu: „Bardzo cieszy nas kolejne zwycięstwo, jednak bardziej cieszy to jak gramy, jak zachowujemy się na boisku – oczywiście cały czas dużo jest do poprawy, lecz w porównaniu do rundy jesiennej widać znaczny progres w każdym elemencie gry”