Namieszaliśmy

Kolejny raz urywamy punkty drużynie z czuba tabeli, to dobry prognostyk w kontekście przyszłego sezonu. Rezerwy nie dały rady urwać choć punktu w Bożympolu Wielkim.

Trener Igor Kuźmin (AP KP – Dragon):

Trener Igor Kuźmin (Sokół II – AP KP II):
„W Bożympolu zagraliśmy naprawdę dobre spotkanie, żałujemy że nie zdobyliśmy choćby punktu. W pierwszej połowie mieliśmy 2-3 okazje do zdobycia bramki, a najlepszą z rzutu karnego… W drugiej połowie popełniliśmy już więcej błędów co przyczyniło się do straty dwóch bramek, ale do końca stwarzaliśmy sobie sytuacje bramkowe. Gratulujemy awansu drużynie Sokoła”

Trampkarze na koniec sezonu wygrali w Kosakowie i w końcówce meczu przegrali u siebie z Jaguarem II.

Trener Szymon Domachowski (AP KP – Jaguar II):
„Na wstępie chciałbym podziękować drużynie z Gdańska, która zgodziła się abyśmy wystawili zawodników, którzy mogli się pokazać pod kątem przyszłego sezonu. Co do meczu, jestem bardzo zadowolony, wielu chłopaków których widziałem pierwszy raz zaprezentowało bardzo fajny poziom piłkarski. Szkoda, że mecz kończmy straconą bramką w ostatniej akcji meczu, gdyż to my mogliśmy wyjść jako pierwsi na prowadzenie po rzucie karnym. Taka jest piłka. Bardzo dziękuję wszystkim za ten sezon pełen emocji.”

Trener Szymon Domachowski (Sztorm – AP KP):
„Zwieńczenie dobrego sezonu zwycięstwem z mocnym przeciwnikiem jakim jest Sztorm Kosakowo. Czujemy lekki niedosyt w tym sezonie, ale jesteśmy z niego bardzo zadowoleni, to jaki progres zrobili zawodnicy jest najlepszą oceną wykonywania przez nas solidnej pracy na treningach, przenosząc ją na mecze. Co przyniesie najbliższy czas zobaczymy, wiem jedno że wykonujemy kawał dobrej roboty z której wszyscy jesteśmy zadowoleni.”