Namieszamy?

Pierwsza drużyna zagra z kolejnym kandydatem do awansu, naszym przeciwnikiem będzie Dragon Bojano.
Smoki zajmują czwartą lokatę w tabeli, do lidera z Mrzezina tracą dwa punkty, w czubie tabeli A klasy panuje duży ścisk. Start Mrzezino i OKS Janowo mają po 50 punktów (Start ma jeden mecz rozegrany więcej), a Ogniwo Sopot i Dragon po 48 punktów więc możemy bardzo namieszać w temacie awansu którejś z tych ekip.
Nasi przeciwnicy w ostatnich pięciu kolejkach zanotowali dwa remisy i dwie przegrane, a za mecz z KP Gdynia zostały im doliczone trzy punkty, więc można powiedzieć, że miniony miesiąc nie był dla Dragona najlepszy.
Jesienią przegraliśmy w Bojanie 1:4, jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobył Szymon Domachowski w 90 minucie.
Mamy nadzieję, że w niedzielę troszkę namieszamy w kwestii awansu.

Rezerwy pojadą w sobotę do Bożegopola Wielkiego na mecz z rezerwami Sokoła, które to plasują się na pozycji lidera z 57 punktami i są o krok od awansu do A klasy. Wiosną Sokół II jeszcze nie przegrał, trzy razy zremisował.
Jesienią w Gdyni było 1:3, bramkę dla nas zdobył na początku meczu Jakub Gapiński, a do 85 minuty był remis.
Nasz drugi zespół dobrze sobie radzi w ostatnich spotkaniach i mamy nadzieję że dobrze zaprezentuje się również jutro.

Tylko trampkarze zagrają mecz ligowy w ten weekend. W sobotę podejmą przy Olimpijskiej Jaguar II oraz w Kosakowie zmierzą się ze Sztormem. Będzie to ostatnia kolejka dla roczników 2009 i 2010. Młodzicy starsi swój mecz z Pomeranią Gdańsk zagrali dwa tygodnie temu (wygrana 5:1), zatem za tydzień zagrają jako jedyni z zespołów młodzieżowych i meczem ze Stoczniowcem Gdańsk zakończą sezon.

Przed nami dwa ostatnie turnieje PZPN – rocznik 2014 zagra w Kąpinie, a rocznik 2016 zagra w Gdyni przy Olimpijskiej.