LIGA 2007 - Podsumowanie

ZESPÓŁ AP KP GDYNIA 2007/08 w niedziele pierwszy raz na wiosnę wyszli na zmagania ligowe !

Przeciwnicy : 
GKS ŻUKOWO 
KARLIKOWO SOPOT
POMORZANIN GDYNIA
GKS PRZODKOWO - nie przyjechali 

WYNIKI : 

AP KP GDYNIA 1-0 KARLIKOWO SOPOT
 Bardzo dobry mecz naszych zawodników , chyba jeden z najlepszych jaki widziałem  ! To była gra w piłkę , przenoszenie ciężaru gry z jednej na drugą stronę ,  akcje oskrzydlające i wygrane pojedynki 1 na 1 , bardzo odważna gra z naszym bramkarzem , wynik 1-0 to najmniejszy wymiar kary ! graliśmy 2x12 min ,a przeciwnik tak naprawdę ze 2 razy zagroził naszej bramce ! a pamiętamy że na jesień z nimi przegraliśmy !  

AP KP GDYNIA 3-5 GKS ŻUKOWO 
po świetnym pierwszym meczu , kolejny przyniósł bardzo złą pierwszą połowę z GKS ŻUKOWO ( tutaj mamy bolączkę , gdyż co turniej jest to samo , po świetnym pierwszym meczu , myślimy że już z każdym wygramy a na kolejne wychodzimy rozluźnieni  , tak było na turniejach halowych )  a przecież potrafimy grać w piłkę ! i do pokazała druga połowa wygrywając ją 3-1 ! świetnie weszli w druga połowę nasi zawodnicy , nieco się otwierając i tak straciliśmy bramkę z kontry na 5:3 

AP KP GDYNIA 1-4 POMORZANIN GDYNIA 
tutaj już o sobie dały znać siły i duże błędy naszych zawodników , niedokładność , brak odpowiednich decyzji ! 

BYŁ TO PIERWSZY TURNIEJ LIGOWY W  TYM ROKU SĄ DUŻE PLUSY JAK I MINUSY NAD KTÓRYMI MUSIMY PRACOWAĆ ! PRZYKŁAD TRZEBA BRAĆ Z PIERWSZEGO MECZU ORAZ Z DRUGIEJ POLOWY MECZU  Z ŻUKOWEM !  CZYLI TAK NAPRAWDĘ NA 3 MECZE W KTÓRYCH GRALIŚMY 2x12 min (72 min - bardzo dużo)  zagraliśmy bardzo dobrze 36 min ! czyli 50% ;) a będziemy dążyć aby te procenty rosły do góry a nie w dół ;) jest motywacja do dalszej pracy ! 

Największe plus naszej drużyny : DORIAN ŁAKOMSKI , KRZYSIU UKLEJA  !