LIGA 2007 - PODSUMOWANIE

LIGA 2007 - PODSUMOWANIE

Świetne mecze ligowe rozegrała drużyna w lidze 2007 ! Wyniki : AP KP GDYNIA 4-5 GKS ŻUKOWO już jesteśmy coraz bliżej pokonanie drużyny z Żukowa jak narazie lidera rozgrywek ! mimo że przegrywaliśmy już 1-4 , daliśmy radę doprowadzić do remisu 4-4 po czym cały czas atakowaliśmy i niestety w końcówce straciliśmy bramkę , mecz pod nasze dyktando , bardzo dobra gra zespołowa wykończona bramkami ! (lekko szfankowała gra w obronie ) brawo zespół za grę do samego końca !

AP KP GDYNIA 12:3 Karlikowo Sopot udało się odnieść najwyższą wygraną w lidze od powstania tej grupy ! jeszcze w zeszłej rundzie za każdym razem przegrywaliśmy z drużyną z Sopotu , a tu niesamowita gra i POGROM na boisku ! Świetny mecz , wielka pewność siebie ! mimo że pierwsze 10 min było wyrównane 3-2 dla nas , to potem już tylko my rządziliśmy na boisku ! Pamiętajmy że w tej lidze połowa naszego składu jest z rocznika 2008 ! zespół pokazał , że naprawdę potrafi grać bardzo dobrze w piłkę tworząc przy tym akcje zespołowe !

DLA TRENERA BYŁ TO WIELKI PREZENT URODZINOWY, KTÓRY TEGO DNIA KOŃCZYŁ 25LAT ! GRA ZESPOŁU , PIĘKNE BRAMKI I PARADY BRAMKARZY ! DZIĘKUJE !

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości