LIGA 2008 - PODSUMOWANIE

SOBOTA 12.05 - DĄBROWA 
DRUŻYNY : AP GDAŃSK , SI ARKA GDYNIA , AP DĄBROWA , POMORZANIN GDYNIA , KAMIONKA SOPOT 


1 mecz : AP DĄBROWA 
wynik : 1-1 
Bardzo ciężki mecz z przewagą Dąbrowy , własne zasady sędziego tego dnia uniemożliwiły grę z kontry... szybko stracony gol , My tworzymy jedną akcję i remisujemy ! Strzelczyni Aniela Pęcak 

2 mecz: KAMIONKA SOPOT 
wynik : 0-0 
Mecz bardzo wyrównany , my wybijamy piłkę z linii bramkowej po czym mamy strzały w słupek i poprzeczkę  , sprawiedliwy remis ! 

3 mecz : Pomorzanin Gdynia 
wynik 0-0 
Nasza przewaga , kilka dobrych strzałów (brak skuteczności) , przeciwnicy nie zagrażają naszej bramce ! 

4 mecz: SI Arka Gdynia 
wynik 1:1 
Bardzo dobry mecz , mogliśmy pokusić się o zwycięstwo , od straconej bramki już tylko my mieliśmy sytuacje , czego efektem była piękna bramka Anieli , 3 żonglerki i uderzenie z powietrza pod porzeczkę !  Walka i charakter naszej drużyny 

5 mecz :  AP GDAŃSK 
wynik : 2:0 
Ten mecz podsumował nasz dzień ! Dobra charakterna gra , mało straconych bramek , prosta gra w ofensywie ! i nareszcie odpala Kozik kapitalną akcją  i uderzeniem ! takich akcji chcemy więcej ! a zakończeniem była bramka w ostatnich sekundach dośrodkowanie Amielii Wolszon ,i kapitalna główka Anieli Pęcak , duet dziewczyn spisał się tego dnia na medal ! 

KOŃCZYMY DZIEŃ BEZ PORAŻKI ! MIMO ŻE ,AŻ 4 REMISY TO JEST Z CZEGO SIĘ CIESZYĆ , BO JAK NIE IDZIE WYGRAĆ TO SZANUJ REMIS ! BRAWA DLA DZIEWCZYN I DAWIDA , TO ONI RZĄDZILI W NASZEJ DRUŻYNIE ! 

SKŁAD: SIKORA , KOZIKOWSKI , A.WOLSZON , A.KOŁAKOWSKI , SZCZOTKOWSKI , M.WOSEK , PĘCAK , KLEINSZMIDT ! 

BRAWA DLA CAŁEGO ZESPOŁU - JESTEŚMY PIERWSZY RAZ NIEPOKONANI !