LIGA 2010 - PODSUMOWANIE

PIERWSZY RAZ W TYM ROKU ROCZNIK 2010+ WYSZEDŁ NA ZMAGANIA LIGOWE ! 

TURNIEJ LIGOWY ODBYŁ SIĘ NA BOISKU AP DĄBROWA ! 


Turniej , który odbył się w sobotę  był dla nas wyjątkowy ,dlaczego ? o tym poniżej 

-Po pierwsze podczas tego turnieju zdobyliśmy więcej punktów i bramek niż przez cały poprzedni rok ! 
- widać ogromne postępy i coraz większą pewność naszych zawodników 
-pozytywny doping rodziców ! BRAWOO 
- DEBIUT NOWYCH OSÓB : ADA , OSKAR , DAREK , 

WYNIKI : 
AP DĄBROWA 0;0 AP KP GDYNIA 

to co działo się na boisku to ogromna przewaga , nasi bramkarze ani razu nie poczuli piłki w tym meczu , świetna postawa bramkarza drużyny przeciwnej  , który był bombardowany strzałami ! zabrakło skuteczności , ale gra była na najwyższym poziomie !

AP KP GDYNIA 4;0 KARLIKOWO SOPOT 
w poprzednim sezonie ani razu nie udało nam się wygrać z Sopotem , a tutaj totalna demolka i dominacja ! świetna gra , piękne bramki ! brawo brawo brawo ! 

AP KP GDYNIA 3:1 UKS KLUKOWO 
kolejny świetny i skuteczny mecz ! mnóstwo sytuacji bramkowych , świetna gra zespołowa , świetna gra 1na1 i pewna wygrana ! 

AP KP GDYNIA 0:1 CONRAD GDAŃSK 
mecz identyczny jak ten pierwszy , nawet trener drużyny przeciwnej po meczu powiedział , że to CUD że wygrali ! kolejny raz brakowało skuteczności , ale wiadomo mniejsze bramki , dobrzy bramkarze i cóż  mamy nauczkę na przyszłość , że trzeba być skoncetrowanym w obronie do samego końca 

AP KP GDYNIA 0:2 OSICZANKA OSICE 
przez większość meczu my znów dominujemy i nadziewamy się na własne błędy w obronie w samej końcówce ! i tracimy 2 bramki !  Tego Dnia świetnie dysponowana ADA , nie mogła znaleźć drogi do bramki ! mimo to był napewno wyróżniającą się zawodniczką drużyny ! 

CAŁY ZESPÓŁ POKAZAŁ , ŻE MA OGROMNE UMIEJĘTNOŚCI , KAŻDY WALCZYŁ DO UPADŁEGO , OCZYWIŚCIE  BYŁO PARĘ MINUSÓW , KTÓRE MUSZĄ BYĆ - PRZEDE WSZYSTKIM O ROZKOJARZENIE PRZED MECZOWE  LUB NA ŁAWCE NIE KTÓRYCH OSÓB , KTÓRE NAPEWNO MIAŁO WPŁYW NA POCZYNANIA BOISKOWE ! MIMO TO OGROMNE BRAWA ZA GRĘ , WALKĘ  I PRZEDE WSZYSTKIM ZABAWĘ ! 

NASTĘPNY TURNIEJ 12/13.05 W KLUKOWIE - CZEKAMY NA DOKŁADNĄ INFORMACJĘ !