Mistrzostwa Deichmann - wstępny podział

PODZIAŁ GRUP TRENERA SZYMONA i TRENERA PIOTRA 

MISTRZOSTWA DEICHMANN 2018  CORAZ BLIŻEJ ... ! 

PONIŻEJ WSTĘPNA INFORMACJA W JAKIEJ REPREZENTACJI WYSTĘPUJE DANY ZAWODNIK NASZEGO KLUBU !
(OCZYWIŚCIE DO Mistrzostw jeszcze trochę czasu i mogą nastąpić małe korekty) 

a więc tak : 
kategoria u7 czyli rocznik 2011 i młodsi (w tej kategorii gra się bez bramkarza na małe bramki)
REPREZENTACJA : POLSKA - trener SZYMON 
(Mocno liczymy na rodziców którzy dumnie będą przychodzić w barwach narodowych aby dopingować naszą najmłodszą grupę na Mistrzostwach !!! ) 
BARW BIAŁO-CZERWONYCH BĘDĄ BRONIĆ

  1. FILIP DATA 2011
  2. DOMINIK CHWIEJCZAK 2012
  3. ARTUR WIELGOS 2013
  4. KORNEL KOWALCZYK 2011
  5. BARTŁOMIEJ BUKOWSKI 2011
  6. FILIP NEUMANN 2011 (czy Filip chce strój bramkarski czy drużynowy?)
  7. FILIP KOHNKE 2011
  8. MACIEJ JANKOWSKI 2011
  9. ALEKSANDER KOHNKE 2012
  10. MIŁOSZ JANCZEWSKI 2011
  11. JAKUB WOLSKI 2011 ( czekamy na potwierdzenie)

Kategoria u9 czyli rocznik 2009/10 
W tej kategorii będziemy mieli dwie reprezentacje !!
REPREZENTACJA : ARGENTYNA i PARAGWAJ (o przydziale REPREZENTACJI zadecyduje Trener Piotr)
Podział na zespoły : oba zespoły prowadzi Trener Piotr 

  1. FILIP ZIELIŃSKI
  2. ANTEK LUTY
  3. VIKTOR PAKULA
  4. SZYMON KLAWIKOWSKI
  5. SZYMON BANACHOWICZ
  6. OSKAR KAMIŃSKI
  7. ERYK KASZUBA
  8. ALEKSANDER TATKOWSKI
  9. ADA NOWIK

......................................................................

  1. WOJCIECH BOCIAN
  2. FILIP CHWIEJCZAK
  3. PAWEŁ DĄBEK
  4. TYMON GWARDZIK
  5. RAFAŁ MIELEWSKI
  6. MIŁOSZ UBRYCH
  7. MILAN PIETRZAK
  8. JAN WICHERKIEWICZ
  9. SZYMON MATUSZCZYK 
  10. JAN PRZYTAKOWSKI

KATEGORIA u11 czyli rocznik 2007/08 
w tej kategorii również wystawiamy 2 zespoły
REPREZENTACJA : ARGENTYNA i CHORWACJA
Podział na zespoły :
ARGENTYNA : 

  1. DAWID SIKORA
  2. KRZYSZTOF KLEINSZMIDT
  3. GRZEGORZ STAGON
  4. NIKODEM PLOC
  5. KUBA LADEMANN
  6. MIKOŁAJ CIOCH
  7. TOMASZ BUDYCH
  8. MATEUSZ KOZDRA
  9. WIKTOR FRĄŚ

CHORWACJA :

  1. DORIAN ŁAKOMSKI
  2. DOMINIK WOLSZON
  3. JAKUB WALCZYK
  4. MACIEJ WOSEK
  5. PATRYK MADEJ
  6. KACPER KOZIKOWSKI
  7. AMELIA WOLSZON
  8. TYMON KARENKIEWICZ
  9. FILIP RAUCKI 

MISTRZOSTWA DEICHMANN TO PRZEDE WSZYSTKIM CO TYGODNIOWE GRANIE MECZÓW Z RÓŻNYMI PRZECIWNIKAMI ! TO TUTAJ UCZYMY ZACHOWANIA SIĘ NA BOISKU , PODSTAWOWEGO PORUSZANIA SIĘ I PRZEDE WSZYSTKIM ZABAWY POŁĄCZONEJ  Z RYWALIZACJĄ ! 

"WYNIK JEST WAŻNY ALE NIE NAJWAŻNIEJSZY"