PIERWSZE MECZE GRUP NABOROWYCH !

Nasze najmłodsze grupy dziś pierwszy raz zagrały w oficjalnych rozgrywkach organizowanych przez Pomorski-ZPN.

Z meczu na mecz coraz lepiej radzili sobie nasi zawodnicy , którzy napewno nie odstawiali nóg !
Dziś przede wszystkim chodziło o zapoznanie  się z piłką , rywalami , boiskiem oraz zasadami gry w piłkę ! 

Rozegraliśmy 4 mecze . Zdobyliśmy również pierwsze bramki , których autorami byli : Filip Chwiejczak przeciwko ARCE oraz Filip Kohnke przeciwko AP DĄBROWA ! 

Mecze , pierwsze porażki ale przede wszystkim zabawa ,bo to jest najważniejsze , dzieci mają się szanować , grać , rywalizować oraz uczyć się pewnych zasad ! 

Brawa dla rodziców , którzy chwalili naszych piłkarzy którzy zostawiali serducho na boisku :D 

Trener Szymon : dziś w pewnych momentach widziałem zespół który walczy i nie odstawia nóg . Jesteśmy tak naprawdę po dwóch treningach w sezonie 2017/2018 , a mimo to chłopaki pokazali że mają potencjał nad którym trzeba pracować . Co było dla mnie ogromnym zaskoczenie , czego nie widziałem w innych zespołach to : zachowanie naszych zawodników przy dobrej interwencji naszego zawodnika : FILIP KOHNKE robi super wślizg trafia w piłkę a drugi Filip podbiega do niego i przybija mu piątkę , albo gdy Szymek świetnie interweniował to ERYK oraz Rysiu podbiegli i poklepali go po plecach :D to bardzo rzadkie zachowanie w tak młodym wieku , TAKICH SYTUACJI BYŁO KILKA (jestem ciekaw czy rodzice na to zwrócili uwagę ) Brawo dla DRUŻYNY !  NIE WYNIK , A RYWALIZACJA się liczy ! 

CO do meczów trzeba wyróżnić przede wszystkim dwóch naszych zawodników : FILIP KOHNKE oraz FILIP CHWIEJCZAK , którzy pierwszy raz grali dziś mecze a pokazali charakter , niesamowitą walkę ! 

ogromne brawa dla Wszystkich naszych zawodników a wystąpiliśmy w składzie : SZYMEK MATUSZCZAK , ERYK SZEPIETOWSKI, TYMON GWARDZIK , KORNEL KOWALCZYK , FILIP CHWIEJCZKA , FILIP KOHNKE , WOJCIECH BOCIAN , RYSZARD WOŹNIAK , MILAN GRZEŚKOWIAK ! 

MY DOPIERO ZACZYNAMY NASZĄ PRZYGODĘ  I JESTEM PEWNY ŻE JUŻ NIE DŁUGO BĘDZIEMY STAWIAĆ CZOŁA RYWALOM :D !