Raport Ligowy r.2007/08

Raport Ligowy r.2007/08

Lider Przejechał się po nas jak Jaguar po Autostradzie !

AP KP GDYNIA 1-8 JAGUAR II GDAŃSK

Lider naszej ligi okazał się zbyt mocny i odniósł pewne zwycięstwo 8-1 .

Zespół z Gdańska jak narazie był najmocniejszą ekipą z którą przyszło nam się zmierzyć . Bardzo dobry zespół , który nie bał się pojedynków 1vs1 , świetnie wymieniali między sobą podania . Rodzice którzy przybyli na mecz napewno byli pod wrażeniem gry Jaguara , bo mało jest zespołów tak dobrze grających w naszej lidze . Co do naszego zespołu : nie ukrywając był to nasz najsłabszy mecz w lidze ( takie mecze też przychodzą) nie byliśmy wstanie wymienić 3-4 dokładnych podań , mnóstwo głupich błędów przy wyprowadzeniu piłki z własnej połowy (na błędach się uczymy, ale zawodnik musi byś już świadomy że je popełnił i chce się na nich nauczyć ) W tym meczu najlepszymi zawodnikami naszej drużyny byli Bramkarze , którzy mieli bardzo dużo do roboty i nie raz pokazali nie małe umiejętności ratując nasz zespół .
Bramkę honorową w ostatniej minucie spotkania strzeliła Anna Markowska , która tego dnia robiła wszystko co w jej mocy ! Nie można odmówić naszej drużynie zaangażowania , bo widać że każdy chce w tym meczu przegraliśmy widocznie aspektem piłkarskim ! Sezon długi dalej walczymy i się uczymy ! Brawa dla Kibiców za oklaski po meczu !

Panu WW dziękujemy za pomoc w roli kierownika zespołu:D
Już w sobotę kolejny mecz tym razem z ISKRĄ GDYNIA !

Dwie smutne wiadomości: Oliwia Martyka nabawiła się w tym meczu kontuzji bez udziału przeciwnika , po meczu udała się na pogotowie , czekamy na informację jak poważna okazała się kontuzja kolana i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia !

Krzysiu Kleinszmidt , wróci do nas najszybciej w przyszłym roku , przed rozpoczęciem ligi w sierpniu Krzysiu poważnie zachorował i ma zwolnienie do końca pierwszego semestru ! Krzysiu czekamy na Ciebie ! AP KP GDYNIA 07/08#JEDNASIŁA

Na plus już w tym tygodniu do treningów wraca nasz Cristiano Kozik , który wraca do pełni zdrowia ! oraz wzmocnienie zespołu 3 nowymi zawodnikami : Filip , Mateusz , Alan !

https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,27086.html

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości