Relacja r.2007/08 oraz 2010/11

Relacja r.2007/08 oraz 2010/11

LIGA 2007 D2grII 

AP KP GDYNIA 1-1 ORKAN RUMIA


​Ciężko coś napisać po tym meczu ,no ale cóż punkt trzeba docenić  . Cieszy przede wszystkim frekwencja na meczu i powrót oraz debiut w lidze FILIPA RAUCKIEGO a także powrót po kontuzji Oliwii Martyka  .Co do meczu ? 
​chyba pod względem piłkarskim nasz NIESTETY najsłabszy mecz . Tydzień temu przegraliśmy 3:2 po naprawdę bardzo dobrym meczu , tym razem mimo że zdobyliśmy punkt był to mecz nie ukrywając przeciętny . Niemniej cieszy fakt że mimo słabego meczu byliśmy wstanie zdobyć bramkę oraz punkt .  Piękną bramkę w tym meczu zdobył Mateusz Kozdra , który dośrodkowaniem przelobował bramkarza ! bardzo dobry mecz w obronie Maćka oraz Oliwii. Wielki szacun dla zespołu za walkę bo tego NIGDY nie można odmówić i tuta dla każdego z osobna duży PLUSIK ! Zapominamy już o tym meczu i przygotowujemy się do sobotniego meczu w Bojanie o godzinie 15:00 ! a o godzinie 12:00 również w Bojanie swój mecz rozegra Trener Szymon :) 

​LIGA TURNIEJOWA 2010 F1grIV 

​Ciężki turniej dla nas : 5 meczów 15 min , krótkie przerwy , u nas na 9 osób aż 6 osób rocznik 2011 , którzy spisali się wspaniale . Kapitalne pierwsze dwa mecze , cudowne bramki ale przede wszystkim gra zespołowa , myślenie na boisku , ręce same składały się do oklasków , niestety im dłużej trwał turniej tym coraz bardziej opadaliśmy z sił co było widoczne , a wszystko przez to że dzieciaki naprawdę bardzo dużo sił zostawiły w pierwszych dwóch meczach ! Niestety organizmu i warunków fizycznych nie oszukamy , tym bardziej cieszy fakt że potrafimy się przeciwstawiać ! Mamy ogromny potencjał  w zespole , który widać z każdym to turniejem  ! Oceniajmy grę a nie wyniki , a gra momentami była jak MAŁA BARCELONA , chyba jako jedyny zespół potrafimy grać z naszym bramkarzem , nie boimy się podejmować ryzyka , kiedy jak nie teraz popełniać błędy i z nich wyciągać wnioski ? :) 

Następny i zarazem ostatni TURNIEJ LIGOWY rozegrany będzię bardzo późno gdyż prawdopodobnie 3.11 ! 

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości