Nie najlepiej

Niestety, mecze w środku tygodnia nie wyszły nam najlepiej. Druga drużyna seniorska odpadła z regionalnego Pucharu Polski, a trampkarze przegrali w Rumi.

Trener Igor Kuźmin:
Nie udany debiut młodych adeptów naszej Akademii w Pucharze Polski, graliśmy z bardziej doświadczoną i ułożoną drużyną od naszej. Przegraliśmy zasłużenie. Jednak muszę pochwalić chłopaków za ambitną walkę do ostatniej minuty. Zebraliśmy bardzo cenne doświadczenie co na pewno zaprocentuje w przyszłości. Skupiamy się na lidze zapraszamy kibiców na niedzielny mecz!

Trener Szymon Domachowski:
Kolejny bardzo ciekawy mecz rozegrany z zespołem z czołówki ligi. Pierwsze 15 minut to duża kontrola gry na boisku i niestety nadziewamy się na jedną dłuższą piłkę przeciwnika i gol na 1:0, w dalszej fazie mecz się wyrównał, natomiast to Salos stwarzał sobie więcej sytuacji bramkowych i niestety dostaliśmy bramkę do tzw. szatni na 2:0. Na drugą połowę wychodzimy bardzo zmotywowani i strzelamy kontaktową bramkę i ponownie około 10 minut to nasza przewaga w grze i niestety tracimy bramkę po rękach bramkarza, szkoda bo ta bramka troszkę odcięła nam skrzydła. W dalszej fazie meczu górę wzięły warunki fizyczne drużyny gospodarzy, którzy umiejętnie wykorzystali swoje sytuacje. Wynik duży, natomiast trzy bramki sami sobie strzeliliśmy. Kolejny raz wielkie brawa dla drużyny za naprawdę dobry mecz, może tym razem nie stworzyliśmy sobie wielu okazji do strzelenia bramki ale naprawdę dobrze operujemy piłką pod naciskiem rywala mocniejszego fizycznie. Brawa dla drużyny Salosu za wygrany mecz a my dalej uczymy się tej ligi i gry w nowym systemie po jedenastu„.