AP KP Gdynia – Stolem II Gniewino 1:2 (0:0)
Bramka: Andrii Vonsovych.

R-Gol B klasa gr.2
AP KP II Gdynia – Lider Dębogórze 5:2 (1:2).
Bramki: Paweł Irczuk, Błażej Klawikowski, Mateusz Brzoskowski, Sebastian Donafeld, Maciej Zieliński.

Niestety przegrywamy kolejny mecz w A klasie, tym razem przy Olimpijskiej lepsze były rezerwy Stolemu Gniewino. W pierwszej połowie bramek nie zobaczyliśmy, natomiast w drugiej części gry goście trafili do naszej bramki w 51 i w 75 minucie gry.
Na pocieszenie kontaktowego i jedynego gola dla AP KP zdobył w ostatniej minucie spotkania Andrii Vonsovych.

Rezerwy pokonały zespół Lidera Dębogórze 5:2, po 30 minutach gry było 0:2, jednak w 33 minucie zawodnik gości przerwał naszą dobrze zapowiadającą się akcję i otrzymał bezpośrednią czerwoną kartkę.
Jeszcze przed przerwą zdołaliśmy wbić Liderowi gola kontaktowego za sprawą Pawła Irczuka.
W drugiej połowie znacząco udało się nam wykorzystać grę w przewadze, w niej dołożyliśmy jeszcze cztery trafienia i zdobyliśmy cenne punkty.

MŁODZIEŻOWE PODSUMOWANIE WEEKENDU

Junior B1 gr.1
Iskra Szemud – AP KP Gdynia 0:3*
Bramki: Szymon Chelman, Szymon Kołeczek, samobójcza.

Trampkarz C1 gr.1

AP Bałtyk Gdynia – AP KP Gdynia 0:6 (0:3).

Bramki: Dawid Stachurski, Jan Gajewski, Dawid Sendega, Mateusz Kowalczyk, Piotr Kowalczyk, Mateusz Zinke.

Młodzik D1 gr.1

AP Karol Piątek – AP KP Gdynia 7:1 (4:1).

Bramka: Łukasz Jakubiec.

Młodzik D2 gr.1

Jedynka Reda – AP KP Gdynia 5:1 (1:0).

Bramka: Alan Perlak

Okazałe zwycięstwo trampkarzy w derbowym pojedynku z AP Bałtyk Gdynia było najciekawszym punktem minionego weekendu.

Młodzicy starsi oraz młodsi przegrali wysoko z lepszymi rywalami jednak przy większej koncentracji można było się pokusić o korzystniejsze rezultaty.

Mecz juniorów w Szemudzie zakończył się w 70 minucie przy stanie 0:3, po otrzymaniu czerwonej kartki przez trenera gospodarzy i zrezygnowaniu przez Iskrę z dalszej gry.

Atmosfera meczu była daleka od wszelkich standardów rozgrywania meczów mistrzowskich na poziomie juniorskim. Teraz sprawą zajmie się komisja dyscyplinarna Pomorskiego Związku Piłki Nożnej, a my cieszymy się że żadnej osobie związanej z naszą Akademią nie stała się krzywda i wszyscy szczęśliwie wrócili do domów.