Niektórych ostatki

Po dwóch zdobyczach punktowych z zespołami walczącymi o awans do V ligi w sobotę zagramy w Szemudzie z Iskrą.
Nasz przeciwnik na ten moment melduje się na 11 lokacie w tabeli z 26 punktami na koncie i bilansem bramek 32-54.
Wiosną zespół z Szemudu dwa razy wygrał (Barca, Pomorzanin), trzy razy zremisował (Zenit, Start, Sztorm) i trzykrotnie schodził z boiska pokonany. Mamy więc przed sobą nie łatwe zadanie, ale takie właśnie zespół Igora Kuźmina lubi najbardziej
Pokazaliśmy przez ostatnie dwa tygodnie, że potrafimy grać z każdym przeciwnikiem. Jesienią wygraliśmy z Iskrą 2:0 po bramkach Damiana Przychockiego i Oliviera Pleskacza, taki wynik w sobotę bierzemy w ciemno!

Rezerwy w niedzielny wieczór podejmą przy Olimpijskiej Zatokę Puck, zespół który początek wiosny miał bardzo dobry (10 punktów w 4 meczach), jednak potem przyszedł kryzys (3 punkty w 5 meczach). Nasi rywale plasują się na 6 miejscu z dorobkiem 39 punktów.
Jesienią w Pucku lepsza była Zatoka (1:2, gol Wojciecha Kozłowskiego), więc nie mamy się czego bać – nasza drużyna jest niepokonana od niemal miesiąca więc liczymy na kolejną zdobycz punktową!

W ten weekend zagrają wszystkie ligowe drużyny młodzieżowe, a zaczynamy już w piątek! Właśnie w piątkowy wieczór swój ostatni mecz w tym sezonie a zarazem w historii rocznika 2007/08 zagrają juniorzy, a na NSR przyjedzie Sparta Gdańsk. W sobotę natomiast trampkarze starsi zagrają z Ogniwem w Sopocie, natomiast młodsza drużyna spotka się w Gdyni z Jantarkiem Władysławowo. Młodzicy mają przed sobą derby Gdyni – starsi zagrają z Pomorzaninem, natomiast młodsi z GAP Dąbrowa.

W niedzielę zagramy trzy turnieje PZPN, rocznik 2013 zagra na Witominie, natomiast rocznik 2015 zagra przy Olimpijskiej i w Baninie.