Nowy rekord Seniorów

Mamy rekord wygranych spotkań z rzędu pierwszej drużyny! W Strzelnie nie pozostawiliśmy gospodarzom złudzeń i pewnie wgraliśmy.
Druga drużyna nie dały rady rezerwom Czarnych Pruszcz, natomiast drużyny juniorskie nie zapamiętają tego weekendy jako udanego.

Trener Igor Kuźmin (Sokół – AP KP):
„Zespół wiedział po co wychodzi na boisko o to uczynił,  trzy punkty i pewne zwycięstwo szkoda nieskuteczności w pierwszej połowie bo skończyło by się dwucyfrówką. Na uwagę zasługują dobre zmiany, każdy zawodnik wniósł cos pożytecznego na boisko. Gratulacje dla drużyny 9 zwycięstwo z rzędu, chcemy więcej!”

Trener Igor Kuźmin (AP KP II – Czarni II):
„Bardzo dobre zawody zagrali dziś nasi chłopcy lecz niestety wynik był niekorzystny. Zmotywowani zawodnicy bardzo dobrze otworzyli to spotkanie pressing Kornela Plaskiewicza poskutkował golem dla naszej drużyny. W pierwszej połowie mieliśmy jeszcze swoje okazje lecz to przeciwnik wykorzystał naszą niefrasobliwość w obronie i do przerwy przegrywaliśmy jedną bramką.
Walczyliśmy do końca, do ostatniej minuty o jak najlepszy wynik niestety przeciwnik był tego dnia odrobine lepszy. Myślę że kibicom spotkanie mogło się podobać mecz był rozgrywany w szybkim i zdecydowanym tempie.”

Trener Wojciech Konkol (Klif – AP KP):
„W pierwszej połowie meczu w Chłapowie zagraliśmy dramatycznie, tak dużej ilości błędów i niedokładności nie widziałem w wykonaniu swoich zawodników bardzo dawno. Boiskowe Hara-kiri.
Druga połowa była już zdecydowanie lepsza, masa okazji bramkowych napędzała zespół, lecz przeciwnicy dobrze bronili dostępu do własnej bramki.
Musimy przestać sami sobie robić pod górkę i rozwiązywać spotkania szybciej, na swoją korzyść.”

Trener Szymon Domachowski (Bałtyk – AP KP):
„Niestety zagraliśmy najsłabszy mecz w sezonie. Kompletnie nic nam nie wychodziło ani w defensywie ani w ofensywie. Taki mecz musiał przyjść, szkoda że z takim rywalem. Braki kadrowe podstawowych zawodników też zrobiły swoje. Nie odmówię na pewno zaangażowania drużynie. Brawo dla Bałtyku który tego dnia był zdecydowanie lepszą drużyną.”

Trener Piotr Saj (Dragon – AP KP):
„Bardzo trudnego rywala mieli tym razem nasi młodzicy. Na naturalnej murawie w Bojanie graliśmy z Dragonem Pomorze. Świetna okazja do przećwiczenia kilku wariantów w obronie oraz kolejne cenna lekcja za nami. Teraz myślimy już tylko o kolejnym meczu, w niedzielę zagramy u siebie z Orkanem Rumia.”