Oddech!

Pisaliśmy że potrzebowaliśmy w A klasie punktów jak powietrza i udało się, złapaliśmy oddech. Z trudnego terenu w Sopocie wywieźliśmy trzy punkty na które czekaliśmy od 6 kwietnia!

Trener Igor Kuźmin:
Dobrze weszliśmy w to spotkanie mieliśmy przygotowany plan na ten mecz który z powodzeniem zrealizowaliśmy. Pierwsza połowa to dobra gra naszej drużyny co skutkowało kilkoma sytuacjami pod bramką przeciwnika oprócz ostatnich dwóch minut w których to gospodarze stworzyli sobie okazję do zdobycia bramki. Mocne słowa w szatni dały efekt, bo na drugą połowę wyszliśmy jeszcze bardziej zdeterminowani, co zamieniliśmy na dwie bramki. Dobrym strzałem zza pola karnego popisał się Rybicki, a Kaczmarek dobił mocny strzał Drozda który odbił bramkarz drużyny z Sopotu.
Bardzo cenne wyjazdowe zwycięstwo na pewno da nam kopa do dalszej pracy! Dziękujemy za mecz drużynie z Sopotu życzymy powodzenia!

Kolejne zwycięstwo juniorów młodszych, seria trampkarzy trwa, kolejna nauka młodzików starszych.

Trener Wojciech Konkol (Klif – AP KP):
„Kolejny bardzo dobry mecz naszej drużyny, bardzo cieszy skrzętne wykonywanie ustalonych elementów gry. Mocno pracowaliśmy w wysokim pressingu, co przełożyło się na masę odbiorów na połowie przeciwnika i sytuacje bramkowe które zamieniliśmy na gole. Teraz czeka nas pauza, a za dwa tygodnie rozegramy ostatni mecz tej drużyny, na NSR zmierzymy się ze Spartą Gdańsk.

Trener Szymon Domachowski (AP KP – Lew):
Mimo, że przez pierwsze 20min wynik był wyrównany oraz to że Piotr obronił rzut karny przy stanie 2:1, to mecz był pod naszą kontrolą, a nawet totalnie zdominowany przez nas. Nie chodzi tylko o wynik który jest wysoki ale przede wszystkim o grę mojego zespołu która naprawdę cieszyła oko. Jako drużyna zagraliśmy dobry mecz, kolejny raz bardzo dużo jakości na boisku wprowadzili zawodnicy z ławki co pokazuję naszą siłę w drużynie. Krótko mówiąc byliśmy lepszym zespołem pod każdym względem.”

Trener Szymon Domachowski (AP KP – Bałtyk):
„Derby, derbami chłopcy znają się ze szkół i z jednego boiska na którym trenujemy. Takie mecze zawsze dodają smaczku i dodatkowej motywacji. Mecz odbywał się w bardzo sportowej i fair play rywalizacji, natomiast tego dnia byliśmy po prostu lepszą drużyną, drużyną która była pewna siebie na boisku i tworzyła zespół jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Zagraliśmy rewelacyjnie w odbiorze piłki, a do tego przede wszystkim w pierwszej połowie stworzyliśmy kilka naprawdę pięknych akcji, gdzie ręce same składały się do oklasków. Drużynie z Bałtyku życzymy powodzenia i do zobaczenia w kolejnych meczach. Bardzo chciałbym podziękować drużynie za ten weekend, który dał mi wiele pozytywnego uśmiechu i emocji.”

Trener Piotr Biadała (AP KP – Jaguar):
„Znów bardzo szybko i zbyt łatwo straciliśmy pierwszą bramkę. W pierwszej połowie mieliśmy problem z tworzeniem dogodnych sytuacji pod bramką przeciwnika. W drugiej połowie widać było w tym aspekcie poprawę, ale brakowało nam skuteczności. Przytrafiły się też drobne kontuzje, które utrudniły nam skuteczną realizację planu na ten mecz. Jaguar pokazał bardzo dobrą grę i ładnymi akcjami potrafił dochodzić do kolejnych sytuacji, ale na duży plus zaprezentowali się nasi obaj bramkarze, którzy uchronili nas przed utratą większej liczby goli.”