Pierwszy gol Stranieri

Seniorzy dobrze rozpoczęli wiosnę, nie bez problemów ale zwyciężyli w starciu z rezerwami Sokoła Bożepole Wielkie, wygrali również juniorzy którzy mierzyli się z Jedynką II Reda. Niestety b klasowe rezerwy nie sprostały Respectowi Przejazdowo.

Trener Igor Kuźmin (AP KP – Sokół II):
„Inauguracja rundy wiosennej udana! Wygrana z dużo lepszą drużyną z Bożegopola niż mogliśmy się mierzyć na jesień. Goście postawali nam ciężkie warunku do gry. Boli strata dwóch bramek po stałych fragmentach gry, musimy przy nich zachować większą koncentrację. Gra była prowadzona przez nasz zespół przez co mieliśmy panowanie nad meczem po dwóch trafieniach Szymona Domachowskiego na przerwę schodziliśmy z wynikiem 2:2. Druga połowa to nasza dominacja w posiadaniu piłki i stwarzaniu szans podbramkowych, bardzo chciałbym pochwalić rezerwowych każdy z nich wniósł pozytyw do naszej gry. Dawid Holk i Adrii Vonsovych po wejściu na boisku znaleźli drogę do bramki i zakończyliśmy mecz wynikiem 4:2. Dziękujemy gościom za sportową rywalizacje. Czekamy na początek kwietnia i mecz z Nordą Karwia.”

Trener Paweł Brzuzy (AP KP II – Respect):
„Widzieliśmy w niedzielę dwie różne połowy. Pierwsza należała do nas, lepiej operowaliśmy piłką, nie pozwalaliśmy przeciwnikowi rozwinąć skrzydeł. Druga połowa to już dominacja zespołu z Przejazdowa. Nie mogliśmy poradzić sobie z wysokim pressingiem przeciwnika i tak na prawdę ciężko nam było przejść na ich połowę. Chłopaki zostawili dzisiaj dużo zdrowia na boisku ale niestety musieliśmy uznać wyższość przyjezdnych.”

Trener Wojciech Konkol (AP KP – Jedynka II):
„Zagraliśmy bardzo dobre spotkanie, przez 90 minut kontrolowaliśmy mecz nie pozwalając gościom rozwinąć skrzydeł. W pierwszej połowie mieliśmy kilka dobrych sytuacji do zdobycia bramki lecz brakowało nam dokładności, w przerwie drużyna została pozytywnie „naładowana” i już w pierwszym fragmencie drugiej części gry piłkę do bramki skierował Mikołaj Lewandowski po bardzo ładnym dograniu Jakuba Czopa.
W końcówce ponownie Lewy dobrze znalazł się w polu karnym i ustalił wynik meczu.”