Podbić powiat Wejherowski!

W A klasie nie idzie nam tak jak przepuszczaliśmy przed sezonem, jednak w ten weekend pojedziemy do Łęczyc na mecz z Zenitem, drużyną która tak jak my początek tego sezonu wyobrażała sobie inaczej i zajmuję jedną pozycję wyżej w tabeli niż AP KP.

Nasz najbliższy rywal w pierwszej kolejce wygrał z Ogniwem Sopot (2:0), jednak w kolejnych czterech spotkaniach to przeciwnicy byli lepsi od Zenitu. W tych czterech meczach (kolejno: Sztorm, Stolem II, Wikęd II i Bałtyk II) łęczyczanie trafili do siatki rywali cztery razy, jednak stracili aż siedemnaście goli.

W ostatniej kolejce w meczu z Błyskawicą w Redzie padł remis 4:4, a to Zenit w 81 minucie zdobył bramkę na 4:3, gola wyrównującego gospodarze strzelili w drugiej minucie doliczonego czasu gry.

Nasz młody zespół rezerw zagra wyjazdowy mecz z KS LZS Kębłowo, zespół ten ma tylko punkt mniej niż nasza drużyna. Nasi zawodnicy podrażnieni porażką z ostatniej kolejki z KS Dąbrówką Linia na pewno będą chcieli przywieść do Gdyni komplet punktów.

Trzymamy kciuki za dobre występy naszych zawodników!

Najbliższa kolejka spotkań to mecze pod znakiem rywalizacji z powiatem wejherowskim, również mecze seniorów.

Tylko drużyna rocznika 2014 zmierzy się z gdyńską Checzą.

Juniorzy młodsi oraz młodzicy starsi zmierzą się w Gdyni z Gryfem Wejherowo, a rocznik 2010 również z Gryfem ale w Wejherowie.

Rocznik 2011 podejmie u siebie Latarnika Choczewo, a ich o rok młodsi koledzy zagrają z Barcą Bolszewo.

Na boiska turniejowe wybiegną w ten weekend zawodnicy z rocznika 2015, nasi orlicy zagrają w Gdyni przy Olimpijskiej, w Gdańsku na obiektach Jaguara i w Gdyni na Witominie.