Pograne!

Seniorzy ze zwycięstwem, juniorzy z remisem. Ostatni weekend maja przyniósł też sporo emocji u naszych najmłodszych.

W pięknych okolicznościach przyrody przyszło pierwszej drużynie rozegrać mecz z Pumą.
Trener Igor Kuźmin: „Pewna wygrana naszego zespołu, widać było że przyjechaliśmy po swoje. Dobra rywalizacja i pełna mobilizacja pozwoliła nam wygrać ten mecz, mimo że warunki nie były łatwe (typowo bklasowy stan boiska 🥴). Gdybyśmy wykorzystali swoje wszystkie sytuację, mecz nie zakończyłby się wynikiem 5:2, a dużo wyższym”.

Juniorzy młodsi zakończyli mecz z Olimpikiem Gdańsk remisem.
Trener Borys Kuźmin: „Dobry mecz w naszym wykonaniu. Od początku weszliśmy żywiołowo w mecz tworząc kilka okazji bramkowych, a jedna z nich na bramkę zamienił Drozd. Przeciwnik również preferował ofensywną piłkę i gra więc mogła się podobać. Do przerwy prowadzenie 2:1, a udało się to dzięki błyskotliwym dojściu do piłki przez Filipa Dmochowksiego który głowa na 16m uprzedził bramkarza i pewnie skierował futbolówkę do bramki. Druga część gry była zbliżona do pierwszej, oba zespoły tworzyły sytuacje, ale brakowało skuteczności. Mecz z minuty robił się coraz bardziej agresywny, nie brakowało zdecydowanych starć. Naszej drużynie niestety w 86 min zabrakło koncentracji i po rzucie rożnym goście doprowadzili do remisu. Do końca meczu nie udało nam się przechylić szali na nasza korzyć mimo chociażby strzelonej bramki ale niestety nie uznanej przez arbitra. Dziękujemy za gościom za miedzy za mecz i życzymy powodzenia w końcówce sezonu, oby więcej takich meczy na takim poziomie!”.

Roczniki 2012/13 czyli nasi najmłodsi zawodnicy rozegrali dwa turnieje, grupa Pustki nie dała się pokonać na obiekcie GCS, grupa Centrum zaś dwa razy musiała uznać wyższość rywala.Były to znakomite występy naszych milusińskich!